Liderzy w handlu 2022: Poznaj nominowanych do… zaległych alternatywnych dostawców płynności

Główna » Sprzedaj stronę » Liderzy w handlu 2022: Poznaj nominowanych do… zaległych alternatywnych dostawców płynności
Wysłany przez:
forex-generator

Handel z przyjemnością ogłasza krótkowzroczne nominowane do nagrody za wybitne alternatywne dostawcy płynności w 2022 r. W tym roku na liście Citadel Securities, Flow Traders, Hudson River Trading, Jane Street i XTX Markets. Dowiedz się więcej o tym, co osiągnęli poniżej.

Citadel Securities

Giant Giant Citadel Securities Bez wprowadzenia. Zapewnia płynność rynku w zakresie akcji, opcji i stałego dochodu, walut i towarów (FICC). Behemot firmy, jej zautomatyzowana platforma kapitałowa handluje ponad 20% amerykańskiego wolumenu akcji. Wykonuje również około 35% całej liczby detalicznych w USA. Twierdzi, że jest najlepszym dostawcą płynności na głównych giełdach opcji w USA, co stanowi 99% wolumenu obrotowego. Citadel Securities ma globalną obecność w 15 biurach, a jego najnowszy otwarto w Tokio w sierpniu. W ramach premiery Firma po raz pierwszy zaoferuje nam usługi o stałym dochodzie w Japonii.

Wykazał ciągłe zaangażowanie w alternatywne źródła płynności za pośrednictwem swojej platformy z zamówieniem bezpośrednio lub MKOC (MKOC), Citadel Connect, usługi, która, jak twierdzi, jest kluczowa, ponieważ zarządzanie ryzykiem za pośrednictwem handlu poza ruchem staje się coraz ważniejsze. Jako jedno z najszybciej rozwijających się źródeł płynności nieruchomości na rynku akcji amerykańskich platforma zapewnia główną płynność Cytadeli Papierów Wartościowych w 8 000 papierach wartościowych notowanych na giełdzie. W ubiegłym roku dokonał także kilku strategicznych inwestycji, w tym przyczynianie się do rundy finansowania o wartości 50 milionów dolarów w instytucjonalnej sieci kredytowej, Hidden Road Partners w lipcu.

Flow Traders

uruchomiono w 2004 r., Flow Traders zapewnia płynność w produktach handlowych (ETP) w Europie od prawie dwóch dekad. Firma wykorzystuje globalną obecność z ośmioma biura na całym świecie. Rozszerzył się na wymianę walut (FX) i Crypto w 2017 r., A Spot Precioy Metals Trading w 2021 r.

W ubiegłym roku nastąpił znaczący rozwój przez producenta rynku, udostępniając się inwestycjom zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznym, aby wspierać rozwój rynku . W 2022 r. Postęp ten nie zatrzymał się, szczycąc się tytułem wiodącego dostawcy płynności dla ETF na wymianie ETF w EMEA w wynikach drugiego kwartału.

Firma wprowadziła na rynek jednolity na rynku obligacji na rynkach korporacyjnych i na rynkach wschodzących suwerenne Korporacyjne, denominowane euro inwestycyjne i wysokie rentowność, a także na rynku wschodzących obligacji suwerennych, a także wnoszą ceny strumieniowe dla amerykańskich obligacji korporacyjnych o wysokiej wydajności, na platformie Marketaksess. Połączył także siły z Neptune Networks w celu dystrybucji osi w zakresie klasy inwestycyjnej i kredytu korporacyjnego o wysokiej wydajności oraz na rynkach wschodzących. Na początku tego roku połączyła swoją platformę z anonimową pulą handlową kredytową, Bloomberg Bridge.

Od czasu rozszerzenia aktywów cyfrowych, Flow Traders dokonał kilku strategicznych ruchów i inwestycji w celu wsparcia rozwoju przestrzeni kryptograficznej i defi, zwłaszcza z powodu uzgodnienia danych do decentralizowanej sieci danych finansowych (defi), Pyth i Pyth i Dołącz do platformy Assets TP ICAP jako producent rynku. Zapewniło także inwestycje w instytucjonalną platformę aktywów cyfrowych, Elwood Technologies, Crypto Start -Up SEI Labs i Institutional DeFI Platform, Ondo Finance.

Hudson River Trading

Uzbrojony w matematykę i stopnie informatyczne, założyciele Hudson River Trading wystrzelili algorytmicznie skupione na rynku akcji Firma handlowa, Hudson River Trading, w 2002 roku. Od tego czasu rozwija się w wieloasetową firmę obejmującą na całym świecie. Firma prowadzi platformę pojedynczej dealerów, która zapewnia dostęp do swojej głównej płynności w funduszach handlowych i giełdowych oraz amerykańskich skarbach.

dokonał kilku strategicznych partnerstw inwestycyjnych i rozwojowych w przestrzeni finansowej kryptograficznej i zdecentralizowanej w celu pomocy w jego rozwoju. Należą do nich protokół płynności kryptograficznej, Algofi, Bitcoin i Crypto SMA Platform, EagleBrook Advisors, Crypto Exchange FTX, Pyth Network, dostawca usług informacyjnych Crypto, platforma remis i defi, Vertex Protocol. Wspiera także miejsce Challenger dla zasiedziałych giełd amerykańskich, Miax.

Hudson River Trading również zgodził się zostać producentem rynku platformy Aktywa cyfrowych TP ICAP w marcu przed jego uruchomieniem, który jest oczekiwany jeszcze w tym roku. “Jako aktywny uczestnik Rynki kryptograficzne od 2017 r. Byliśmy świadkami wielu głównych kamieni milowych, które pomogły utorować drogę do większego przyjęcia instytucjonalnego kryptografii ” – powiedział Brad Vopni, szef aktywów cyfrowych w Hudson River Trading. “Razem zapewnimy nowy zestaw inwestorów możliwość uzyskania dostępu do tej szybko rozwijającej się klasy aktywów na znanej platformie klasy instytucjonalnej”.

Jane Street

Firma handlowa Jane Street rozpoczęła się od krajowych i międzynarodowych ETF. Teraz ceny i handluje ponad 5000 ETF na całym świecie i oferuje płynność między akcjami, obligacjami i opcjami.

w 2014 r. Equitites z uruchomieniem JX, jej amerykańskiej platformy dealera. Producent rynku rozszerzył się na aktywa cyfrowe w 2017 r., Oferując obecnie handel kryptograficzną na całym świecie. Również w 2017 r. Producent rynku uruchomił swoją platformę UE i brytyjską, JX- UE, które strumieniowo Płynność do firm handlowych w Europie na akcje. Oferta została rozszerzona dalej o uruchomienie platformy dla pojedynczych dealerów aktywów cyfrowych uruchomionej w 2018 r., JCX i jej usług hurtowych dla amerykańskich akcji, które zostały uruchomione w 2019 r., Które handlują bezpośrednio z największymi maklerami detalicznymi.

twierdzi, że handlowało ponad 300 miliardami dolarów z klientami na rynkach o stałym dochodzie w ciągu ubiegłego roku, wyceniając ponad 16 000 obligacji na wszystkich głównych platformach elektronicznych i bez recepty (OTC).

patrząc na zewnątrz, Jane Street odegrała instrumentalną rolę w kilku inicjatywach rynkowych w ostatnich latach, starając się rozwiązać problemy z strukturą rynku, w tym uruchomieniem Challenger US Equites Equities, Expect Equitie Rada inwestorów w 2020 r. Niedawno firma dołączyła do Pyth Network jako współpracownik danych i została producentem rynku w Digital Asset Spot TP ICAP na koniec ubiegłego roku.

XXTX Rynki

Londyńska firma handlowa XTX Rynki XTX została założona w 2015 r. I oferuje płynność między rynkami akcji, FX, stałym dochodem i rynkami towarów.

Pomimo tego, że jest dość nowym graczem na rynku, firma znalazła się na szczycie tabel ligowych, osiągając trzy najlepsze ranking dostawcy płynności dla miejsc elektronicznych i napastników przez siedem lat z rzędu i zgodnie z ankietą przez Euromoney, w tym roku stał się największym dostawcą FX na rynku wschodzącym. Z biurami w Nowym Jorku, Mumbaju, Paryżu i Singapurze zajmuje się 295 miliardami dolarów w codziennych wolumenach handlowych w klasach aktywów.

XTX miał swój najsilniejszy jak dotąd rok w 2021 r., Według danych opublikowanych przez Financial Times, pobierając do domu 667 milionów funtów w porównaniu z 470 milionami funtów z 470 milionów funtów.

w kwietniu, Hans Buehler został mianowany zastępcą dyrektora naczelnego firmy, obowiązującym od lipca po spędzeniu ostatnich 14 lat w JP Morgan w różnych rolach, w tym jako globalny szef analizy danych, automatyzacja i optymalizacja, a także globalny szef akcji i papierów wartościowych Usługi badania ilościowe w banku inwestycyjnym.

Liderzy Post w handlu 2022: Spotkajcie kandydatów na… Znakomity alternatywny dostawca płynności pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*