FXALL i TradeWeb Markets w celu współpracy nad rozwiązaniami zabezpieczającymi rynki wschodzące

Główna » Systemy obrotu » FXALL i TradeWeb Markets w celu współpracy nad rozwiązaniami zabezpieczającymi rynki wschodzące
Wysłany przez:
forex-generator

Rynki FXALL i TradeWeb Grupa Londyńskiej (LSEG) postanowiły współpracować w zakresie rozwiązań związanych z przepływem pracy dla rynków wschodzących.

Dzięki współpracy para będzie działać na rzecz opracowania rozwiązań, które łączą przepływy pracy handlowej na rynkach wschodzących wymiany walut i obligacji rynków wschodzących.

Partnerstwo będzie również starać się opracować możliwości zabezpieczenia poprzez wykonanie i przepływy przetwarzania prostego, które, jak twierdziła para, wzmocni płynność i poprawi wydajność.

“TradeWeb jest zaangażowany w zaspokajanie złożonych potrzeb uczestników rynków wschodzących, które często obejmują łączenie różnych rynków lub pul płynności w celu zapewnienia najlepszego możliwego rozwiązania – powiedział Enrico Bruni, dyrektor zarządzający, szef Europy i Azji w TradeWeb.

“Ta współpraca między FXALL i TradeWeb polega na digitalizacji multi-asset przepływ pracy, aby uczynić go bardziej wydajnym i wszechstronnym dla uczestników rynku. ”

LSEG nabył globalną platformę handlu elektroniczną produktami walutową, FXALL, w ramach umowy Refinitiv o wartości 27 miliardów dolarów, która zakończyła się na początku ubiegłego roku. Transakcja dała również LSEG dostęp do TradeWeb, w którym Refinitiv miał większościowy udział w momencie przejęcia. Oba dodatki oznaczały, że giełda była w stanie wzmocnić się jako jednostka wieloassetowa.

“To nowe rozwiązanie jest potężnym przykładem możliwości, które LSEG i TradeWeb muszą stworzyć wartość dla uczestników rynku finansowego”, powiedział Neill Penney, szef grupy FX w LSEG.

”, łącząc światowej klasy możliwości FXALL i TradeWeb, menedżerowie ds. Aktywów obligacje na rynkach wschodzących będą miały dostęp do bezproblemowego przepływu pracy obejmującego zwiększoną przejrzystość cen w czasie rzeczywistym, wykonanie handlu wieloaspami Infrastruktura w ramach jednej aplikacji komputerowej. ”

Post FXALL i TradeWeb Rynki w celu współpracy nad rozwiązaniami zabezpieczającymi rynki wschodzące pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*