Nowe EMS z ION ma na celu uproszczenie handlu o stałym dochodzie

Główna » Technologia » Nowe EMS z ION ma na celu uproszczenie handlu o stałym dochodzie
Wysłany przez:
forex-generator

Rynki jonowe utworzyło nowy system zarządzania wykonaniem o stałym dochodzie (EMS) zarówno dla handlowców kupujących, jak i sprzedaży, handel może ujawnić. Nowa platforma, zaprojektowana w celu złagodzenia wyzwań związanych z wyborem kontrahentów i pozyskiwania płynności, ma na celu digitalizację całego dealera do procesu handlowego klienta (D2C).

“W ostatnich latach zaobserwowaliśmy wzrost potrzeby zintegrowanych zautomatyzowanych narzędzi pojedynczego rozwiązania w celu ułatwienia tworzenia rynku. Widzieliśmy wiele fragmentacji aplikacji komputerowych i wielu nieefektywności, więc pomyśleliśmy, że zróbmy coś, co ułatwia , automatyzują i ułatwia życie handlowcom ” – powiedział Tommaso di Grazia, szef rozwoju produktu o stałym dochodzie na rynkach jonowych, rozmawiając z handlem.

” oprócz Covid i wyzwania związane z przeprowadzką do hybrydowego środowiska pracy, To, co ostatnio widzieliśmy, to wiele zmian w obu strukturach rynku w różnych zasobach Zajęcia i sposób, w jaki ludzie się w nim handlują. Na przykład widzimy trend zmniejszania wielkości handlu i zwiększania częstotliwości ze względu na elektroniczność różnych klas aktywów.

“Widzimy również, co możemy nazwać” równowagą ” – trend stopniowego dostosowania stałego dochodu do tego, co wydarzyło się na rynku akcji. Chcieliśmy więc podłączyć EMS, który pozwolił handlowcom zasadniczo pokroić i kości – zbierać kości – zbierać kości Zamówienia, wykonania zamówień, Reroute, żądanie. Jest dostępny od dłuższego czasu w przestrzeni kapitałowej, ale coraz częściej widziliśmy potrzebę tego w ramach stałego dochodu. ”

biur handlowych jest pod rosnącą presją, aby zapewnić najlepszą realizację w różnych klasach aktywów obligacji, ale dane mogą być trudne do uzyskania, a przestrzeń o stałym dochodzie jest bardzo różna od akcji, jeśli chodzi o łatwość informacji. Nowa platforma ma na celu zapewnienie Najlepsze wykonanie po stronie kupna wśród różnych rynków D2C oraz miejsca detaliczne, a także oferują możliwości kupna handlowców po stronie sprzedaży poprzez bezpośrednią realizację, a także w handlu i zabezpieczaniu po handlu. Zapewnia również pełny ślad audytu wszystkich kroków w procesie wykonania, z automatycznie generowanymi raportami klientów.

“Zintegrowane z rozwiązaniem rynku jonów, platforma jest modułowa, dzięki czemu możesz podłączać do niej szybki i elegancki sposób. Myślimy o tym jak Lego, możesz łatwo dodać wszystkie moduły i uważamy integracji, aby klienci nie musieli się o to martwić ”-powiedział Di Grazia.” Jest to zupełnie nowy produkt, który umożliwia inteligentne możliwości automatycznego wykonywania wykonawców brokerów, jednocześnie rozszerzając dostęp do płynności dla handlowców po stronie sprzedaży ”.

W 2018 r. Kupił specjalistę od oprogramowania Fidessa w przejęciu 1,5 miliarda funtów, pokonując Temenos. W tym czasie Fidessa miała nagradzany handel o stałym dochodzie Platforma, którą sugerowali niektórzy gracze rynkowi, mogła być czynnikiem przejęcia. Biorąc pod uwagę obecnie rzadki rynek EMS o stałym dochodzie i OMS, najnowsza oferta prawdopodobnie zostanie odebrana z odsetkami.

Post Nowe EMS z ION ma na celu uproszczenie handlu o stałym dochodzie pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*