Genesis Global odbiera poparcie od Bank of America, BNY Mellon i Citi poprzez 20 milionów dolarów strategicznych inwestycji

Główna » Technologia » Genesis Global odbiera poparcie od Bank of America, BNY Mellon i Citi poprzez 20 milionów dolarów strategicznych inwestycji
Wysłany przez:
forex-generator

Platforma o niskim kodach rozwój aplikacji Genesis Global otrzymała 20 milionów USD na nowe inwestycje z Bank of America, BNY Mellon i Citi.

Inwestycja strategiczna następuje po udanej rundzie finansowania serii C w wysokości 200 milionów dolarów osiągniętej przez Genesis w lutym.

Genesis zostało wykorzystane przez firmy rynków finansowych w celu przyspieszenia procesu rozwoju aplikacji, umożliwiając wzrost tempa innowacji technologicznych wraz z działaniem i modernizacją złożonych starszych systemów.

“Nasi klienci i środowiska wymagają większej innowacji i wydajności pod względem produkcji IT”, powiedział David Trepanier, szef produktów strukturalnych, globalnych kredytów i specjalnych sytuacji w Bank of America.

“Rozwiązanie o niskim kodowaniu dostarczone przez Genesis Accelerates Accelerates Proces rozwoju i pozwala nam szybciej budować i uruchomić nowe protokoły handlowe i procesy. ”

Firmy usług finansowych sprawiły, że transformacja cyfrowa stała się priorytetem, ponieważ starają się się wyróżnić, zmniejszyć koszty i złożoność istniejących systemów, wprowadzać innowacje i lepiej dostosowywać się do zmieniających się regulacji.

Genesis jest wykorzystywany przez firmy z całego łańcucha wartości oprogramowania do automatyzacji procesów arkusza kalkulacyjnego, ulepszania istniejących systemów, zastępowania starszych technologii i do opracowania nowych, solidniejszych aplikacji po raz pierwszy.

“Nasza inwestycja i współpraca z Genesis pozwala nam szybciej tworzyć aplikacje i rozwiązania, aby zaspokoić rosnące wymagania naszych klientów”, powiedział Avi Shua, dyrektor ds. Zarządzania inwestycjami, zarządzaniem majątkiem i technologią pershing w BNY Mellon.

“Możliwość tworzenia, dostosowywania i integracji aplikacji z szybkością ma kluczowe znaczenie i zapewnia naszym programistom zestaw narzędzi do tworzenia solidnych i elastycznych platform, które mogą skalować”.

Genesis doświadczył Znaczny wzrost w ciągu ostatniego roku, potrocząc przychody i wielkość swojego zespołu w 2021 r. Przy zwiększonym zainteresowaniu ze strony klientów w przyjmowaniu modelu kupna do budowania IT w tym roku oczekuje się, że wzrost firmy będzie kontynuowany w tym roku.

“Platforma Genesis jest zbudowana dla rynków finansowych”, powiedział Nikhil Joshi, szef technologii rynków w Ameryce Północnej w Citi.

“Platforma eliminuje powtarzające się, niezrównane podstawy pracy w wielu zastosowaniach z branży finansowej, uwalniając deweloperów, aby skoncentrować się Innowacyjna praca i uczynienie działów technologii bardziej produktywnymi i bardziej strategicznymi. ”

Post Genesis Global otrzymuje poparcie od Bank of America, BNY Mellon i Citi poprzez 20 milionów dolarów inwestycji strategicznych pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*