SEC zatwierdza złożenie reguły MEMX do opcji na giełdzie w handlu

Główna » Systemy obrotu » SEC zatwierdza złożenie reguły MEMX do opcji na giełdzie w handlu
Wysłany przez:
forex-generator

MEMX, wymiana członka, otrzymała zgodę od Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na uruchomienie platformy opcji handlowych.

opcji MEMX, amerykańska wymiana opcji, ma się uruchomić na początku przyszłego roku i wykorzysta ceny modelu czasowego, wykorzystując mocne strony architektury i infrastruktury wymiany danych MEMX.

Od momentu uruchomienia w 2020 r. MEMX wzrósł do ponad 4% udziału w rynku. Wymiana powiedziała, że ​​jej rozszerzenie na opcje pozwoli jej na dalsze rozszerzenie i zaspokoić szerszy zakres inwestorów.

“Tworzenie opcji MEMX było spowodowane chęcią rozszerzenia wizji rynku dostosowanego do członka na społeczność opcji. W ciągu ostatnich kilku miesięcy rozmawialiśmy z szeroką gamą uczestników, aby zrozumieć, gdzie możemy zrozumieć, gdzie możemy zrozumieć, gdzie możemy zrozumieć, gdzie możemy Dodaj wartość do krajobrazu wymiany opcji ” – powiedziała Geralyn Endo, doświadczenie członków opcji MEMX.

“SEC Zatwierdzenie naszej wymiany przyciąga nas o krok do realizacji wizji wymiany opcji poświęconej postępom potrzeb członków”.

Na początku tego roku MEMX zaproponował nowy model cenowy dla danych rynku akcji w czasie rzeczywistym, mającym na celu zapewnienie “znacznie tańszej” usługi w porównaniu z innymi operatorami wymiany akcji.

Po zatwierdzeniu z SEC, nowy model cenowy nałożył opłatę ogólną w wysokości 0,01 USD zarówno dla profesjonalnych, jak i nieprofesjonalnych użytkowników najwyższej klasy i danych rynkowych.

Post SEC zatwierdza wniosek reguły MEMX do opcji na giełdzie w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*