Globalna perspektywa po stronie kupna: Technologia ukształtuje krajobraz płynności przyszłości

Główna » Technologia » Globalna perspektywa po stronie kupna: Technologia ukształtuje krajobraz płynności przyszłości
Wysłany przez:
forex-generator

Technologia ukształtuje strategie handlowe świata w przyszłości, a firmy, które nie dostosowują się do tego, zostaną pozostawione, zgodziły się na globalny panelu perspektywicznego kupna w TradeTech w Paryżu, w dyskusji na temat tego, które strategie handlowe powinny Bądź priorytetów, aby najlepiej dostosować się do kolejnego roku niepewności rynkowej.

Matt McLoughlin, szef handlu w LionTrust, podkreślił, że: “Musisz pamiętać o kliencie końcowym, a to skupienie jest naprawdę ważne. Ale te firmy, które mogą oferować płynność i różnicować, to te, które się wyróżnią. Przyszłość będzie dotyczyć technologii, a to będzie kluczowe w nawigacji w krajobrazie płynności. ”

Cathy Gibson, globalny szef handlu w dziewięćdziesiąt, zgodził się. “Krajobraz naprawdę ewoluował w ciągu ostatnich pięciu lat pod względem nowych dostawców płynności i uczestników przybywających na rynek. To nie tylko banki w porównaniu do kupna – Mamy wszystkich, od funduszy hedgingowych po wzrost ETF, a teraz wszystko jest zróżnicowane pulę inwestorów. Bardzo ważne jest, abyśmy skoncentrowali nasze strategie wokół tej rozwijającej się puli ” – powiedziała publiczności. Technologia

“jest ważna, ale musimy upewnić się, że jest to technologia, której potrzebujemy. Istnieje kilka podstawowych rzeczy, które musimy naprawić, zanim będziemy patrzeć na bardziej seksowną stronę rzeczy, takich jak proces budowania książek lub t lub t lub t lub t +0. ”

Pomimo znaczenia technologii, panel podkreślił, że nie może i nigdy nie zastąpiłby osobistego dotyku.

“Relacje międzyludzkie i zaufanie są naprawdę ważne. Nie zapomnij o tej interakcji. W miarę postępu technologii element ludzki jest nadal istotną częścią rynku ” – zauważył McLoughlin.

“w kryzysach takich jak Ukraina/Rosja, posiadanie ustalonego związku, w którym możesz odebrać telefon i porozmawiać z kimś, kogo ufasz, jest nieocenione, i Technologia nigdy tego nie zastąpi ” – dodał Gibson.

“Kochaj to lub nienawidzę jako koncepcji, nie zniknie, więc jak możemy użyć go jako siły dla dobrego? Technologia kształtuje to, co robimy i jak inwestujemy w nadchodzących latach”.

Post globalna perspektywa po stronie kupna: Technologia ukształtuje krajobraz płynności przyszłości, pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*