LSEG ogłasza silny pierwszy kwartał

Główna » Systemy obrotu » LSEG ogłasza silny pierwszy kwartał
Wysłany przez:
forex-generator

LSEG nadal dokonał silnego postępu finansowego i operacyjnego w pierwszym kwartale z całkowitym dochodem (z wyłączeniem odzyskiwania) o 6,3% w stałej walucie i wzrost o 6,8% dostosowanie działań podjętych w odpowiedzi na konflikt Ukrainy/Rosji (U/R).

Wpływ U/R na przychody będzie w regionie 60 milionów funtów w 2022 r., Co odzwierciedla zawieszenie usług danych i analiz dla klientów w Rosji, z największym wpływem na handel i bankowość. Przychody z rynków kapitałowych

wzrosły o 11,9%, a akcje o 10,0%. Solidna działalność rynku wtórna w Q1 kompensuje wpływ słabszej emisji rynku pierwotnego i zawieszenie papierów wartościowych, na które wpływa konflikt U/R.

“LSEG zapewnił dobry pierwszy kwartał, z silnymi wyników na wszystkich działach – powiedział David Schwimmer, CEO, LSEG.” Nasza zdolność inwestowania w rozwój, dokonywania strategicznych przejęć i powrotu powrotu Kapitał dla akcjonariuszy pokazuje siłę grupy i jej wysokiej jakości powtarzające się przychody. Grupa jest dobrze przygotowana i czekamy na dalsze postępy podczas reszty 2022 roku. ”

w ciągu kwartału LSEG ogłosiło dwa przejęcia w celu zwiększenia oferty produktów w zakresie handlu i bankowości oraz ryzyka klientów i stron trzecich, a także zbycie beta+, które, jak powiedział Schwimmer, uprości i ponownie ponownie rozwiązy działalność w zakresie rozwiązań majątkowych grupy.

Post LSEG ogłasza, że ​​silny pierwszy kwartał pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*