Handel uruchamia badanie 2022 EMS

Główna » Kup stronę » Handel uruchamia badanie 2022 EMS
Wysłany przez:
forex-generator

Ankieta rocznych systemów zarządzania wykonaniem handlu (EMS) jest teraz otwarta na zgłoszenia, umożliwiając użytkownikom kupującym ocenę i ocenę ich dostawców.

Teraz na 10. roku, klienci kupujący są zaproszeni do oceny swoich dostawców EMS w 13 kategoriach funkcjonalnych, a także szansę szczegółowo opisania, jakie dodatkowe możliwości chcieliby zobaczyć od dostawców w przyszłości.

Badanie EMS w handlu 2021, które przeanalizowano ponad 460 ocen u ponad 15 dostawców, podkreśliło zmianę w branży z dala od obaw związanych z brokerami i miejscami, na innowacje i ekspansję produktu, a także zwiększony popyt ze strony kupna strona możliwości handlu wieloasetowego.

najlepszych wykonawców w ankiecie 2021 zostało uhonorowanych w listopadowych liderach handlu, w którym FactSet’s Portware Enterprise odebrał dwie nagrody; Najlepsza niezawodność platformy i najlepszy dostęp do rynku, Podczas gdy NeoVest otrzymał najlepsze wrażenia użytkownika, a Triton Virtu wygrał najlepszą platformę adaptacyjną i ogólnie przewyższającym.

Aby ocenić dostawcę EMS w badaniu systemów zarządzania wykonaniem w handlu 2022, kliknij tutaj. Ankieta może zostać zakończona przez respondentów po stronie kupna we wszystkich klasach aktywów i regionach. Wyniki ankiety zostaną opublikowane w edycji magazynu handlowego Q3.

przewyższających wyniki w ankiecie zostanie uznane za liderów handlu w ceremonii wręczenia nagród w handlu 2022, która odbędzie się w Savoy Hotel w Londynie 3 listopada.

Wyniki ankiety EMS 2021 i innych badań przeprowadzonych przez handel, w tym ankietę handlową algorytmiczną, można pobrać tutaj.

Post Uruchamia handel 2022 EMS Survey pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*