Northern Trust wzmacnia narzędzie do poprawy przejrzystości w procesie analizy inwestycji

Główna » Technologia » Northern Trust wzmacnia narzędzie do poprawy przejrzystości w procesie analizy inwestycji
Wysłany przez:
forex-generator

Northern Trust wzmocniło moduł analizy inwestycji platformy Front Office Solutions w celu poprawy podejmowania decyzji dla inwestorów instytucjonalnych zarządzających wyrafinowanymi portfelami, w tym inwestycjami alternatywnymi.

Rozwiązanie internetowe zostało ulepszone, aby lepiej zaspokoić potrzeby złożonych alokatorów aktywów, które wymagają jednolitej zdolności do wspierania swojej strategii inwestycyjnej – z ulepszeniami, w tym zwiększoną pojemnością danych, szybszą wydajnością oraz większą elastyczności i wizualizacji w zakresie raportowania niestandardowego.

“Inwestorzy klasy wieloassetowej mają złożone inwestycje, które wymagają zasobów i czasu do oceny i monitorowania-powiedział John Turney, szef Northern Trust Front Office Solutions.

” Nasze narzędzie analizy inwestycji zapewnia alokatory całościowy widok ich portfeli , zarówno w klasach aktywów płynnych, jak i alternatywnych, dostarczając zaawansowane analizy danych, które na nie pozwalają Skoncentrować się na należytej staranności wspierania strategii inwestycyjnych. ”

Za pomocą interaktywnych wykresów i szablonów narzędzie analizy inwestycji umożliwia alokatorom monitorowanie i ocenę ich inwestycji oraz analizowanie danych z bieżących, potencjalnych i historycznych inwestycji – eliminując potrzebę często potrzebnych kroków administracyjnych potrzebnych do konfigurowania, utrzymania, utrzymania i raporty Rerun.

Narzędzie oferuje również możliwości dostosowywania, takie jak możliwość połączenia kilku analiz w jeden widok.

Stworzony przy użyciu konstrukcji skoncentrowanej na człowieku, narzędzie jest wysoce wizualne i daje alokatory lepszą perspektywę na złożone inwestycje. Możliwość przeprowadzania analiz korelacji z interaktywnymi mapami cieplnymi i analizami zwrotów z wykresami wyciągów to dwie kluczowe funkcje oferowane przez narzędzie.

“W jaki sposób należy zainwestować portfel, aby uzyskać najlepszą szansę na osiągnięcie swoich celów jest kluczowym pytaniem, o które inwestorzy powinni poprosić o osiągnięcie swoich celów długoterminowych ”-powiedział Peter Todd, starszy deweloper ilościowy ds. Rozwiązań Front Office.

“W przypadku niepewności wyników inwestycyjnych konieczne jest pomiar ryzyka w określaniu skuteczności. Wykorzystując rozszerzone widoki i wyniki wizualne, nasza najnowsza wersja pozwala użytkownikom łatwiej sprostać rosnącym wymaganiom w celu uzyskania wnikliwych wniosków”.

Na początku tego miesiąca Northern Trust współpracował z opartym na chmurze dostawcy rozwiązań oprogramowania, CommCise, aby wzmocnić outsourcing handlowy i usprawnić proces zarządzania prowizją dla swoich zintegrowanych rozwiązań handlowych (jego). Menedżerowie aktywów i fundusze hedgingowe, z narzędziami opartymi na chmurze do zarządzania budżetami badawczymi i prowizji.

Post Northern Trust wzmacnia narzędzie do poprawy przejrzystości w analizie inwestycji Proces pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*