Handlowcy prowadzący wzrost popytu instytucjonalnego na ETFS, mówi Blackrock

Główna » Kup stronę » Handlowcy prowadzący wzrost popytu instytucjonalnego na ETFS, mówi Blackrock
Wysłany przez:
forex-generator

Zainteresowanie instytucjonalne w funduszach wymiany (ETF) wzrosły znacznie w ciągu ostatnich kilku lat i jest napędzany przez popyt handlowiec, mówi Samara BlackRock, SAMARA Cohen.

Mówiąc do handlu, Cohen zasugerował, że menedżerowie portfela coraz częściej obracali ETFS w wyniku popytu od handlowców w celu dodania narażenia na dochody stałe, tworzyć rękawy środków pieniężnych lub zastąpić pochodne.

Według badań opublikowanych przez BlackRock w październiku, stałych dochodów ETFS, w szczególności odnotowały duży wzrost, z aktywa do racji obecnie kończąc 1,7 biliona dolarów na całym świecie.

“Widzieliśmy przyjęcie w stałych dochodach ETF przez inwestorów instytucjonalnych, którzy chcą dodać stałych ekspozycji dochodowych w oparciu o cechy, takie jak jakość kredytowa lub czas trwania lub rzeczy, które mogą przechwycić na poziomie indeksu, co daje im zdolność do skupienia dużo czasu i uwagi na pojedynczych papierach wartościowych w sektorach gdzie mają najwyższe przekonanie – powiedział Cohen.

Dodała, że ​​wiele instytucji odkryło ETFS za pośrednictwem rynku opcji i coraz częściej korzystali je jako wymiana instrumentów pochodnych w ich długim i krótkim portfecie z znaczącymi opcjami ekosystemów rozwijających się wokół niektórych ETF na stałym dochodzie. W pierwszym kwartale tego roku średnia dzienna wielkość opcji indeksu ETF o stałym dochodach wynosiła 5 mld USD, według badań prowadzonych przez Blackrock.

Jest to długoterminowy ciągły trend i kohen podświetlona w USA w USA ETF – Ticker EWU – jako przykład. W ciągu kilku tygodni przed referendum Brexit w Wielkiej Brytanii w 2016 r. Opcje dotyczące EWU wzrosły o 1800% w otwartym interesie, ponieważ wielu uczestników oglądało go jako możliwość umieszczenia poglądów nieliniowych na temat tego, co może się zdarzyć w dniu 24 czerwca 2016 r., Przynosząc wielu z nich na rynku ETF po raz pierwszy.

“jest bardzo głęboki i płynny rynek Opcje oprocentowania opcje futures i swaps, ale nie było zbyt głębokich rynków płynnych w opcjach na kredytach korporacyjnych, a więc zarówno w EMEA, jak iw US ETFS były naprawdę pierwszym pojazdem do tworzenia znacznych odsetek na poziomie indeksowym Strategie zmienności kredytu dochodowego – powiedział Cohen.

Upłatanie w interesie instytucjonalnym Etfs ETF miał bardziej ogólny wpływ na konstrukcję rynku i rozwój technologii, dodaje Cohen. W szczególności struktury rynkowej podkreśliła, w jaki sposób ETF rozpoczął oferowanie mostu między rynkami dochodów o stałe rynki dochodowe i handlu on-Exchange.

“Ta wymiana warstwy ekspozycji na rzecz stałej dochodów zapewnia punkt odniesienia cenowy, który poprawia handlowość i prędkość rynku bazowego, więc co jest bardzo interesujące dla junkierstw na rynku jak ja, ale także handlowcy, jest tym, jak te poziomy Struktura rynku współistnieją i wspiera każdy Inne – powiedziała.

Zgodnie z Cohnem, pobudka w interesie ETF przez dealerów banków i brokera wywołanych przez lotność rynku Covid również doprowadziła również do wstrzyknięcia inwestycji w systemy, które wcześniej nie utrzymywały większej wartości na rynku.

W ciągu ostatnich kilku lat banki przeniosły się w kierunku dyrektora i agencji obrotu ze zwiększonym wykorzystaniem elektronicznych handlowych i platform all-to-wszystkich, co stworzyło podstawę hodowlaną dla instrumentów finansowych na bazie koszyków.

“Algorytmiczne systemy cenowe, że cena wielu elementów obligacji nie jest czymś, co historycznie miały bardzo wysokie miejsce na budżetach technicznych, które były wcześniej bardziej skoncentrowane na nauce danych wokół przedsiębiorstw kapitałowych. Ale początkowo przynosi to do swoich przedsiębiorstw obligacji Wspieranie Rynek ETF otworzył zupełnie nową drogę biznesową dla nich, które nazywają handlem portfolio “- powiedział Cohen.

Poza rynkami stałym dochodami Cohen wskazał również na przyjęcie instytucjonalne ETF ze względu na ich zdolności do stworzenia tulei gotówkowej, dzięki czemu uczestnicy mogą uprawiać środki pieniężne za pomocą ETF i uniknąć “przeciągania środków pieniężnych”.

ETF ewoluowało znacząco w ciągu ostatniego Kilka lat, odsuwa się od standardowego rynku Tracker indeksu ważonego do większej strategii opartych na czynnikach, nakładkach ESG, a nawet aktywnie zarządzanych i niezroczystych etfonów w USA.

Handel wykonał niedawną głęboką nurkowanie w pobraniu na rynek Aktywne ETF, stwierdzenie, że ze względu na regulacje, między innymi Europa miała sposób iść, zanim pozyskali uwagę, którą zdobyli w USA. Według danych opublikowanych przez Facture, 2020 był pierwszym rokiem, który wystrzelił się więcej aktywnych ETF W Stanach Zjednoczonych niż pasywnych, którzy po prostu śledzą indeks.

jako zmieniającej się siły na rynku, Cohen ostrzegł, że oparte na indeksie Segment rynku jest teraz mniej przewidywalny, a zatem coś, co wszyscy uczestnicy powinni zrozumieć z strategicznego punktu widzenia.

“Stało się znacznie bardziej strategiczne, aby zrozumieć i być predykcyjnym wokół przepływów indeksu na rynku, który musimy zrobić po naszej stronie, aby zapewnić, że mamy odpowiednią płynność, gdy przyjdziemy do handlu realdem. Różni dostawcy płynności Fundusze indeksu będą spojrzeć na płyny indeksowe, aby dowiedzieć się, gdzie chcą wymienić tę dynamikę, o której myślę, są coraz częściej omawiane na rynku “, zawarły Cohen.

Hazanders na temat wzrastania popytu instytucjonalnego na ETF, mówi, że Blackrock pojawił się pierwszy na Handel.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*