Nasdaq Partners z AWS do migracji rynków Ameryki Północnej do chmury

Główna » Technologia » Nasdaq Partners z AWS do migracji rynków Ameryki Północnej do chmury
Wysłany przez:
forex-generator

NASDAQ współpracuje z Amazon Web Services (AWS), aby migrować rynkom Północnoamerykańskim na chmurę za pomocą specjalnego rozwiązania.

Nasdaq’s Rynek opcji Nasdaqa, NASDAQ MRX, będzie pierwszym rynkiem, który ma zostać przeniesiony na AWS za pomocą AWS Outposts, złożone rozwiązanie do przetwarzania krawędzi, które zostało utworzone specjalnie do rozwijania infrastruktury.

NASDAQ potwierdził, że planował włączyć AWS Putpost bezpośrednio do sieci podstawowej, aby zaoferować możliwości obliczenia ultra-niskiej krawędzi przewagi poprzez jego centrum danych podstawowych New Jersey, co czyni go pierwszą prywatną strefą lokalną AWS dla rynków kapitałowych.

dodatkowych rynków Ameryki Północnej zostaną przeniesione do AWS w czasie, Nasdaq powiedział, a oczekuje się, że partnerstwo wieloletnie generuje infrastrukturę, która może być następnie wykorzystywana przez innych uczestników i operatorów rynku, którzy szukają tego samego przejścia.

“Ten punkt orientacyjny Dzięki AWS dąży do zasilania prawdziwie infrastrukturę rynkową opartą na chmurze, która jest bardziej odporna, skalowalna i dostępna dla wszystkich uczestników rynku – powiedziała Adena Friedman, prezesa i dyrektor generalny w NASDAQ.

“Od ponad dziesięciu lat, NASDAQ wykorzystał elastyczność i wysokie bezpieczeństwo AWS do dostarczania rozwiązań sterowanych przez klienta. Nasza innowacyjna, nowa współpraca z AWS tworzy most do przyszłości na nasze rynki i reprezentuje następny główny krok naprzód w NASDAQ Podróż w chmurze. ”

NASDAQ opracuje również “opłacalne wybory w chmurze, które obejmują chmury publiczne i modele hybrydowe” we współpracy z AWS dla klientów operatora rynków, które opierają się na nim infrastrukturę przez handel, rozliczenie, rozliczenie i nadzór, w tym wymianę, sprzedaż Strona, domy rozliczeniowe, centralne depozyty papierów wartościowych i regulatory.

Partnerstwo jest drugą główną ofertą opartą na chmurze, która ma zostać podpisana w ostatnim Kilka tygodni po Grupie CME podpisała również 10-letnią umowę z Google, który widział dostawca obłoży inwestować 1 miliard dolarów do operatora wymiany.

poza przestrzenią na rynku, kilku innych uczestników rynku, w tym BMO Financial Group, Morgan Stanley i Deutsche Bank posiadają wszystkie podpisane transakcje chmur w ostatnim roku.

Najnowsze było Goldman Sachs, które ogłosiły wcześniej w tym tygodniu, że podpisał transakcję z Amazon Web Services. Widać najpierw na CNBC, bank inwestycyjny współpracował z AWS do uruchomienia GS Financial Cloud dla danych, które daje fundusze zabezpieczające i zarządcy aktywów dostęp do swoich danych rynkowych i narzędzi oprogramowania.

Partnerów Posta NASDAQ z AWS do migracji rynków Ameryki Północnej do chmury pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*