HKEX mianuje współprzewodniczących operacyjnych, aby zastąpić emerytowanego prezydenta Calvina Tai

Główna » Systemy obrotu » HKEX mianuje współprzewodniczących operacyjnych, aby zastąpić emerytowanego prezydenta Calvina Tai
Wysłany przez:
forex-generator

HKEX mianował Johna Buckleya i Wilfreda Yiu do zastąpienia emerytalnego prezydenta i dyrektora operacyjnego Calvina Tai, kiedy ustępuje pod koniec tego miesiąca.

Tai pierwotnie dołączyło do HKFE w 1998 r., A podczas jego kadencji pełnił kilka ról, w tym jako szef oczyszczenia, współdziała akcji i działu fikcyjnego oraz szefa działu handlowego.

objął rolę tymczasowego dyrektora naczelnego we wrześniu 2020 r. Po tym, jak wieloletni dyrektor generalny Charles Li na emeryturze wcześnie.

“Calvin był bardzo cenionym członkiem zespołu kierowniczego HKEX przez wiele lat – powiedział dyrektor generalny HKEX, Nicolas Aguzin.

” Chcielibyśmy przedłużyć naszą szczerą i głęboką wdzięczność za jego poświęcenie i pasję w tym Rozwój rynków Hkex i Hongkongu w ciągu ostatnich dwóch i pół dekady. W imieniu wszystkich naszych kolegów chciałbym podziękować Calvinowi za jego liczne Wkłady i życzę mu bardzo szczęśliwego przejścia na emeryturę. ”

Buckley i Yiu, obecny operacji wymiany i transformacja oraz współdziała rynków, przyjmie rolę współrzędnych funkcjonariuszy operacyjnych 1 czerwca. Obaj utrzymają obecne role i obowiązki wraz z nową. YIU zastąpi również Tai jako dyrektor generalny giełdy w Hongkongu (SEHK) i Hongkongu Futures Exchange (HKFE).

Buckley dołączył do Hkex w grudniu ubiegłego roku z Cytadeli, gdzie przez trzy lata był dyrektorem operacyjnym w Azji. Yiu dołączył do Hkex jako szef rynków w 2019 r., Wcześniej działał w Goldman Sachs i Beijing Gao Hua Securities.

Post HKEX mianuje współprzewodniczących operacyjnych, aby zastąpić emerytowanego prezydenta Calvina Tai, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*