Horizon zapewniający handel marketem i agencją na jednej platformie

Główna » Technologia » Horizon zapewniający handel marketem i agencją na jednej platformie
Wysłany przez:
forex-generator

Oprogramowanie Horizon

rozszerzyło swoją elektroniczną platformę handlową, aby teraz obejmować funkcje handlowe i agencyjne na jednej platformie, zasilanej przez jego struktury algo.

Horizon, który był pierwotnie projektowaniem do produkcji rynkowych i usług handlowych algo, teraz patrzy na poprawę handlu agencyjnego, wykorzystując swoją wiedzę w strategii opóźnienia, skalowalności i algo oraz wykonania strategii banków i brokerów.

poprzez zapewnienie funkcjonalności w dużej mierze, DMA, DSA i globalne routing zamówienia na kapitał własny i globalne pochodne, horyzont umożliwia bankom i brokerzy instytucjonalnych, aby rozwiązać wyzwania handlowe związane z dzisiejszą i przyszłością.

Klientów, którzy obecnie używają horyzontu na ich robienie rynku rozwijają się teraz w kierunku przepływu zamówień klienta i wykonanie za pośrednictwem jednej pojedynczej platformy. Pozwoli to zoptymalizować koszty bieżącego i wdrożyć logikę biznesową, taką jak internalizację lub książka o ryzyku kredytowym.

“w dzisiejszym wysoce konkurencyjnym i regulowanym środowisku, instytucje finansowe muszą automatycznie obsługiwać większość objętości zamówień, jednocześnie mając możliwość pracowania większych zamówień z opieką, w razie potrzeby. Jednocześnie muszą również stale rafinować swój rynek Podejmowanie podejścia do odzwierciedlenia postępów technicznych – powiedział Sylvain Thieulnt, dyrektor generalny oprogramowania horyzontu.

“Nasza wysoce zautomatyzowana agencja hybrydowa i marketowa platforma handlowa skale w różnych klasach aktywów i geografii w celu zapewnienia wysokiej funkcji dotykowej i DMA wymagane do spełnienia wymagań na wysoki jakość usług od klientów. ”

W ciągu ostatniego roku Horizon widział swoją platformę rozmieszczoną przez różne firmy. W lipcu, Santander Bank Polska wdrożył platformę Algo Horyzont do tworzenia rynku.

Ponadto Instanbul Broker Gedik Investment rozszerzył swoje partnerstwo Z horyzontem wdrażania platformy do wykonania akcji.

Horyzont pocztowy zapewniający wykonanie rynku i handel agencji na jednej platformie pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*