Bitcoin Set, aby stać się instytucjonalnym rynkiem handlu z rosnącymi przydziałami do aktywów cyfrowych, studium stwierdza

Główna » Kup stronę » Bitcoin Set, aby stać się instytucjonalnym rynkiem handlu z rosnącymi przydziałami do aktywów cyfrowych, studium stwierdza
Wysłany przez:
forex-generator

Inwestorzy Instytucjonalnych i Menedżerów Wealth zwiększyli swoje przydziały do ​​aktywów cyfrowych w ostatnim roku z prawie 40%, widząc długoterminową alokację docelową organizacji do tych aktywów powinny wynosić od 5% do 10%.

Są to ustalenia studiów 100 globalnych inwestorów instytucjonalnych i menedżerów majątkowych zleconych przez Nickel Digital Asset Management, zarządcą inwestycyjną opartą na Londynie Regulator FCA poświęcony przestrzeni aktywów cyfrowych.

Badanie wykazało, że prawie wszystkie instytucje wzrosły ich przydział do kryptografii i aktywów cyfrowych w ciągu ostatniego roku, a kwartał zwiększający ich przydział o ponad 100%. W przyszłym roku prawie wszystkie firmy stwierdziły, że spodziewają się zwiększyć ich przydział, z nieco poniżej trzeciej wskazującym o ponad 100%.

Nickel Digital potwierdził, że rozmowy z głównymi menedżerami aktywów w USA, a także pensjonat Fundusze – żaden z których nie ma jeszcze klientów – pomagając im poruszać się po przestrzeni aktywów cyfrowych. Podczas obrotu w Bitcoin jest nadal w dużej mierze detalicznym skoncentrowanym, Anatolij Crachilov, partner założycielski i dyrektor generalny na Nickel Digital, powiedział, że stanie się bardziej rynkiem instytucjonalnym.

Zgodnie z badaniem Digital Asset Manager, prowadzone przez Internet w październiku, prawie 90% dedykowanych zespołów rynków aktywów cyfrowych zorganizowano inwestorów instytucjonalnych i menedżerów bogatych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tych, którzy jeszcze nie mają dedykowanego zespołu, 53% spodziewa się, że będzie miał jeden w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

W zeszłym tygodniu w TradeTech Europa 2021 w Londynie, Hock Christoph, szef handlu wieloma aktywami w inwestycjach Unii, ogłosił, że zacznie handlować rodzimym Crypto z przyszłego roku. Jednak ankieta publiczności na imprezie wykazała, że ​​31% nadal myśli o cyfrowej gotowości swojej firmy, a tylko jedna czwarta była albo planowana lub “robi” a 19% nic nie zrobiło.

Jednak firmy (50 inwestorów instytucjonalnych i 50 menedżerów bogactwa z 108 miliardami dolarów wspólnie w AUM) badane przez zarządzanie aktywami cyfrowymi niklem, byli upartych na długoterminowych alokacji docelowych wobec aktywach Crypto / Cyfrowych, a zatem ponad trzecim powiedzeniem powinno wzrosnąć o 5% do 10%, a 26% wskazujące między 3% a 5%. Niektóre firmy stwierdziły, że kierują się przydziałom ponad 10%.

Prawie połowa badanych firm stwierdziła, że ​​”zdecydowanie uzgodnili”, że skończona liczba bitcoinów (21 milionów, z prawie 90% monet już w obiegu) sprawiła, że ​​jest to atrakcyjne zabezpieczenie przed inflacją, podczas gdy 43% stwierdziło, że nieco uzgodnione i 12% powiedział, że nie zgadzali.

Hall Michaela, Partner założyjący i Cio w Digital Digital, był uparty na temat perspektyw defi – lub zdecentralizowany finanse – przestrzeń, która już widział 10 razy wzrost, powiedział, z 113 miliardami dolarów wartą kontraktów zbudowanych na protokołach kredytowych i handlowych Defi. “Defi naprawdę zmienia świat” – powiedział. “Uważamy, że jest to przyszłość finansów, ale istnieją obawy regulacyjne. [Obecnie] nie ma rozsądnej regulacji dla Defi. ”

obrotu i inwestowania w krypto i aktywa cyfrowe przedstawia istotne wyzwania dla branży usług finansowych. Prawie 80% firm badanych przez Nickel Digital w październiku podkreślono bezpieczeństwo aktywów jako jeden z trzech trzech wątpliwości. Około 70% cytowanej zmienności, 56% wspomnianej nasadki rynkowej była barierą, a 49% dotyczyło środowiska regulacyjnego.

Nickel Digital podkreślił również wyzwania związane z utworzeniem aktywa handlowego do aktywach Crypto i cyfrowych, które w przeciwieństwie do akcji, są przedmiotem obrotu 24/7 na wielu giełdach. Systemy handlowe muszą wykonać 24/7 i system zarządzania ryzykiem muszą kontrolować ekspozycje ryzyka na wielu giełdach.

Hall powiedział, że nie ma systemów zarządzania portfelem w półce, które można kupić za transakcje krypto / aktywa cyfrowe. Kolejnym wyzwaniem, który powiedział, jest opiekę. “Nie ma jednak przewodnika, jak to zrobić jeszcze,” Wyjaśnił.

Post Bitcoin ustawiony na rynek handlowy instytucjonalnego z rosnącymi przydziałami do aktywach cyfrowych, wyniki badania pojawiły się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*