Inés de Trémiolles: Nowe możliwości zatrudnienia

Główna » Kup stronę » Inés de Trémiolles: Nowe możliwości zatrudnienia
Wysłany przez:
forex-generator

Jak myślisz, jak możesz zbudować środowisko integracyjne i kulturowe przy użyciu hybrydowego modelu roboczego?

Pracujemy od razu i hybrydy od prawie dwóch lat. Daliśmy handlowcom możliwość pracy z domu, wyposażając ich w całą niezbędną technologię, ale musimy również mieć obecność na miejscu na wypadek, gdybyśmy mieli problem VPN itp. To, co robimy, jest naprawdę zależne od zespołu. To nie jest tak samo dla zespołu ośmiu osób niż dla zespołu trzech osób. Biurko handlowe w Paryżu jest miejscem, w którym mamy największą nieprzewidzianą sytuację, a niektóre zespoły są bardzo duże, więc trudno jest im być w biurze tego samego dnia, ale staramy się to robić od czasu do czasu. Zespoły Microsoft było świetnym narzędziem.

Staramy się od czasu do czasu mieć wszystkich razem w biurze, a następnie regularnie spotykać wirtualne spotkania z ludźmi korzystającymi z ich kamer. Próbowaliśmy również wykonać nieformalne wydarzenia. To po prostu bardzo proste napoje, ale jest to coś, czego nie bylibyśmy w stanie zrobić podczas pandemii. Każde biurko ma stażystów, którzy działają w obrotowym. Juniorzy cały czas są na biurku, ponieważ jest to jedyny sposób, którego mogą się nauczyć. Chętnie to robią. Są przygotowani do pracy w domu, jeśli są do tego wymagane, ale znacznie lepiej jest zobaczyć młodszych ludzi i czuć, jak inni ludzie – bardziej przeszkoleni starsi pracownicy – handlują linami i zrozumieć produkty. Krzywa uczenia się jest znacznie bardziej stroma, gdy jesteś fizycznie obecny. Istnieje wiele projektów związanych z misją handlową, które od czasu do czasu wymagają cichszego środowiska do myślenia lub pisania. Tego rodzaju zadania są lepiej wykonane z domu. Czasami łatwiej jest wyodrębnić się i być bardzo produktywnym przez kilka godzin na czymś, co byłoby niemożliwe w biurze.

ma hybrydowy model roboczy Jakieś wyzwania związane z rekrutacją? Jak wpłynęło to na proces rekrutacji?

Otworzyło możliwości poszukiwania talentów spoza osób fizycznych w Paryżu. Elastyczność, którą dajemy handlowcom do pracy w domu, rozszerzyła pulę talentów. Wyzwanie polega na tym, że przeprowadzanie wywiadów w zespołach nie jest takie samo, jak siedzenie obok kogoś i fizyczne widzenie ich reakcji. Używasz innego języka ciała, gdy siedzisz twarzą w twarz. Staram się jak najwięcej, aby przeprowadzić wywiad z każdym fizycznie, że się na pokładzie. Nie byliśmy w stanie tego zrobić w 100% czasu i jest to coś, czego bardzo tęskniłem, gdy byliśmy u szczytu pandemii.

Potrzebujemy ludzi, którzy mówią po francusku. Jesteśmy organizacją międzynarodową, ale jeśli nie mówisz po francusku, tak naprawdę nie możesz wykonać swojej pracy właściwie. Mieszkało wielu Francuzów za granicą, a niektórzy z nich wrócili do Francji z powodu pandemii. W rzeczywistości otworzyło dla nas wiele możliwości.

Jakie będą najbardziej wpływowe zmiany regulacyjne w handlu przez cały ten rok?

Rozbieżność regulacyjna jest poważnym problemem, ponieważ negatywnie wpływa na płynność. Nie można powiedzieć żadnego innego sposobu. Ludzie są zamrożone przez wszystkie te zmiany regulacji. Gdybym to zrobił, byłbym zgodny z UE, ale niezgodny z Brexitem? A jak przestrzegać USA? Ponadto od końca lutego mieliśmy wszystkie sankcje konfliktu Rosji i Ukrainy, który dodał kolejną warstwę zgodności w każdym kraju. Odciąga naszą uwagę od handlu. Musimy zrozumieć każdą zmianę. Czytanie, zrozumienie, trawienie i dostosowanie się do przeczytania, zrozumienia. Ryzyko polega na tym, że przegapimy ważną zmianę regulacyjną tylko dlatego, że dzieje się zbyt wiele rzeczy, ponieważ nikt nie ma czasu, aby spojrzeć na wszystko.

Podejrzewam, że najważniejsze Zmiany regulacyjne są takie same dla wszystkich. Istnieje kilka kluczowych tematów, które są szczególnie ważne dla handlu. Myślę, że skonsolidowana taśma będzie miała ogromny wpływ na sposób handlu i w sposób, w jaki trawujemy informacje. Spójrz na przyjęcie śladu stałego dochodu w USA, znacznie zmniejszyło płynność rynku. Handlowanie dużych rozmiarów w USA stało się prawie niemożliwe. Jest to coś, co musimy uważać, aby uniknąć w Europie.

Myślę, że CSDR, jeśli przejdzie, ma to również możliwość całkowitej zmiany krajobrazu. Wymuszone zakupy mogą oznaczać, że byłoby niemożliwe, a kiedy nie możesz skrócić, oznacza to, że możesz sprzedać tylko to, co masz, a to oznacza, że ​​jest to koszmar do handlu. Zostali opóźnieni i mam nadzieję, że istnieje trochę uzasadnienia, aby upewnić się, że ich unikamy, ale nie wiemy, że zostało całkowicie porzucone. Zostało to tylko opóźnione. Przejrzystość w dowolnym Koszt nie jest wielki, ponieważ oznacza to, że ludzie będą się ukrywać. Mam osobisty pogląd, że za każdym razem, gdy ograniczysz zbyt wiele rzeczy, ludzie zawsze znajdą sposób, aby zrobić to w kierunku. Oczywiście moglibyśmy spodziewać się rozbieżności między UE a Wielkiej Brytanii w zakresie przejrzystości, ale byłoby to szkodliwe dla wszystkich.

Post Inés de Trémiolles: Nowe możliwości zatrudniania pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*