Instinet rozszerza ofertę handlową blokową w Azji z blockmatch warunkowym zamówieniem

Główna » Systemy obrotu » Instinet rozszerza ofertę handlową blokową w Azji z blockmatch warunkowym zamówieniem
Wysłany przez:
forex-generator

Instinet rozszerzył rozwagę jego obiektu handlowego blokowego w Azji, aby uwzględnić warunkowe zamówienie w ofercie, aby pomóc użytkownikom zminimalizować koszty i wpływ na rynek podczas obrotu dużych zamówień.

nazywa się teraz Blockmatch Azja, nie wykazywana alternatywna pula płynnościowa do handlu akcentami składa się z standardowego Ciągłego Ciągłego Dark Crossing Crossing Order Round, Rynek o bliskiej książce oferującej ceny zamykania aukcji wymiany podstawowej oraz nową warunkową książkę do składania i zarządzania warunkowe zamówienia.

W drodze ekspansji, warunkowe zamówienia mogą pasować do ceny środkowej wymiany podstawowej. Pozwala to zaoszczędzić aż do połowy rozprzestrzeniania oferty oferty, szef płynności dla Azji Pacyfiku w Ingenet, Ian Lauder, powiedział handel, który może średnio około 12 punktów bazowych w Hongkongu w przeciwieństwie do trzech lub czterech w Europie.

Według Laudera, aż Blockmatch nie było scentralizowanego Oferowanie dostarczane przez wymianę w regionie, aby umożliwić uczestnikom zminimalizowanie ich wpływu na rynek.

“Rynek Hongkongu jest bardzo różny w swoich cechach w porównaniu z rynkami europejskimi i amami, zarówno pod względem fragmentacji, jak również pod względem usług, które sama wymiana stanowi tutaj. Wymiana nie oferuje żadnych ciemności ani ukrytych lub nie wyświetlane typy zamówień w taki sam sposób, jak widziałbyś wymianę w Ameryce Północnej lub Europie, “powiedział.

” Klienci korzystający z usługi będą w stanie zarządzać ich wpływem, ponieważ jest to ciemna niewidoczna usługa przed -Trade, przy jednoczesnym wprowadzaniu zamówień wielkości i wykonywania każdej jego części w środku wymiany podstawowej. Oszczędzanie sześciu punktów bazowych staje się dość znaczący i znaczący dla boku zakupu. ”

Instineet będzie mieszkać z elektronicznymi zamówieniami warunkowymi w Hongkongu wymienione papiery wartościowe z planami dodawania bloku Ręczne możliwości skrobania blottera, a następnie za pośrednictwem systemu zarządzania newport wykonawczym (EMS).

Firma następnie planuje rozszerzyć pokrycie papierów wartościowych, aby włączyć inne rynki Azji Pacyfiku z planami dodania jego blockcross ATS Graficzny interfejs użytkownika (GUI) do regionu do końca roku, z oprogramowaniem, które pozwolą na skrobanie blottera i który ma Opcja zintegrowana z Side Buy-Side EMSS.

“Widzimy blokadę blokady z przepływem pracy z aktywami, zwłaszcza, gdy mamy bloodcross. Jeśli mają duże zamówienie, że chcą handlować, spodziewamy się, że spróbujemy najpierw kontrolować koszty obrotu. Jeśli oni nie t Uderzył z nami, mogą pozostawić go w warunkowej książce zamówień, podczas gdy wyglądają na wykonanie innego sposobu, “powiedział Stuart Knowling, dyrektor generalny InstineT Pacific.

” Technologia leżąca jest technologią, którą mieliśmy gdzie indziej Nazwa na całym świecie Wykorzystujemy to. Blockmatch to technologia, którego używamy w Europie dla ATS. BlockCross to technologia skrobania blottera, która została w pełni zintegrowana w Kanadzie i USA oraz Europie. Nie są nowymi narzędziami na Instinet. Dostosowaliśmy ich za pomocą istniejących elementów i dodaliśmy na nim lokalny spin. ”

Obok dodawania warunkowego zamówienia książki do miejsca, InstineT jest wprowadzenie możliwości do tego, o którym mowa w USA – wybór kontrahenta – umożliwiający klientom bardziej szczegółowe informacje na temat rodzaju przepływu, z którymi chcą interakcji.

“Podstawowa książka Główna wymiana Hongkongu wyglądałaby bardzo różni się od tego, co zobaczysz w Europie pod względem rodzaju zamówienia, więc wpływ na rynek jest naprawdę ważny, a zatem wyraźne i ukryte oszczędności kosztów są bardzo istotne w rynkach klientów HK, jak wiemy Jest wysoki koszt handlu – dodał Lauder. “Jeśli myślisz o warunkowym Zamówienia etosu jest to, że możesz przesłać duże zamówienie na miejsce. Jeśli więc jesteś w stanie to zrobić, gdzie można wykonać w dużym rozmiarze w punkcie środkowym na rynku, gdzie spready są bardzo szerokie i możesz to zrobić w sposób, który minimalizuje wpływ na rynek, który jest bardzo atrakcyjny dla boku kupującego. ”

Post InstineT rozszerza ofertę handlową blokową w Azji z Blockmatch Warunkowym zamówieniem książki wydawało się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*