JP Morgan Asset Management Equities Handel Technology Chief odjeżdża do Barclays

Główna » Kup stronę » JP Morgan Asset Management Equities Handel Technology Chief odjeżdża do Barclays
Wysłany przez:
forex-generator

Dyrektor zarządzający, który był odpowiedzialny za technologię handlową akcentami na całym świecie w Morgan Management Asset Management odszedł do starszej roli w Barclays.

Kenneth Mucish potwierdzony na stanowisku na temat mediów społecznościowych, które dołączył do Barclays Management Wealth jako główny oficer informacyjny po sześciu latach z działem zarządzania aktywami JP Morgan.

Mucish jest ponownie przyłączenie się do Barclays po wcześniejszej pracy w banku inwestycyjnym przez 13 lat w latach 1997-2011 w różnych ról technologii handlowych, w tym EMEA szef technologii handlowej Algo i Global Head of Arbithage Technology.

Wcześniej pracował również w rolkach technologicznych na Royal Bank of Szkocji jako szef technologii usług handlowych, szefów stałych dochodów, walut i technologii handlu algo. Podążając za jego początkowym wyjazdem z Barclays w 2011 roku, Mucish był Global Head of EFX w Standard Chartered Bank Tuż rok.

High-profil Wyjazd w JP Morgan Asset Management podąża za wiadomością, że szefowa handlu kapitałami dla Azji Pacyfiku, Lee Braya, podjęła rozszerzoną rolę z firmą, która zobaczy, jak wybiega nową drużynę naukę danych.

JP Morgan Asset Management potwierdził, że bray, 20-letni weteran w firmie, został mianowany szefem nauki danych w regionie z siedzibą w Hongkongu. Nowy zespół nauk danych, który prowadzi, będzie spojrzeć, aby wzmocnić platformę inwestycyjną firmy z nowymi technologiami, takimi jak uczenie się maszyny i sztuczną inteligencję.

Pozycja JP Morgan Asset Management Management Equities Chief Technology Departuje dla Barclays pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*