W liczy się wielkości europejskich akcji

Główna » Sprzedaj stronę » W liczy się wielkości europejskich akcji
Wysłany przez:
forex-generator

Europejski rynek akcji jest ustawiony, aby uzyskać jeszcze bardziej konkurencyjne, ponieważ mniejsze instytucje po stronie sprzedaży nadal wyjdą na rynek i największych brokerów pochłaniają udział w rynku.

Od kilku lat kurczenie się prowizji i rygorystyczne wymagania regulacyjne nałożone na rynek europejski za pośrednictwem MiFID II utrudniały uczestnikom uczynić wypłatę handlową akcje. Rosnące koszty stopniowo zachęcały gospodarki skali jako niezbędne środki przeżycia na rynku.

“Widzieliśmy udział w rynku w Europie coraz częściej poszedł do dużych trzech lub czterech amerykańskich banków i myślę, że jest jeszcze bardziej znoszenie od MiFID II,” Alex Jenkins, szef biurka handlowego w stolicy polarnej, powiedział handel .

“Kiedy myślę o możliwościach dużych instytucji amerykańskich, kwota analizy informacji, którą mają na podstawie własnych danych oraz możliwości ich Centralne książki o ryzyku w różnych klasach aktywów, to tylko ogromne. Nie wiem, jak oczekujesz, że żaden mniejszy gracz nadążył z tym.

Commerzbank był jednym z najnowszych uczestników, którzy znajdowali się z rynku, potwierdzając, że wyłączyłoby działalność handlową sprzedażą kapitałową w lutym jako część drastycznego planu restrukturyzacji, który zobaczył, że zmniejszył “kosztową złożoność” na jego portfolio. Nazwana strategia 2024 plany przedstawiły również intencje Banku, aby obniżyć 10 000 miejsc pracy w ciągu najbliższych trzech lat.

“Zacząliśmy już dokonać przeglądu każdego relacji klientów w swoim profilu zwrotu,” Manfred Knof, dyrektor generalny Commerzbank, powiedział w lutym oświadczeniu “. W przyszłości będziemy wdrażać kapitał w relacjach klientów, które zapewniają nam przyzwoity zwrot. ”

Bank dołączył na długą listę innych firm zajmujących się sprzedam, że karawał przez gigantów po drugiej stronie stawu, wybrali cię ich straty.

Badania i rozporządzenie

Trwające trendy związane z rozporządzeniem w Europie, w szczególności wymuszone wymuszone w ramach MiFID II, wykonały akcje Kęcuchowa klasa aktywów dla instytucji do obsługi.

W szczególności zasady dyktowanie sposobu konsumowania na badanie i płacą na badania w ramach MIFID II uwolnienia miało znaczący wpływ na mniejsze formy butikowe, które polegały na wykonaniu, aby zapłacić za badania.

“Nie jesteśmy już w sytuacji, w której możemy zapłacić za badania za pośrednictwem egzekucji, i to będzie miała wpływ na te domy, które w przeszłości polegały na wykonaniu, aby pomóc w zapłaceniu za tę funkcję badawczą, zwłaszcza niektórych z nich Boutique faceci, “dodali Jenkins.

Wymagania dotyczące rozsundowania badań wniesionych z nimi dodatkowe koszty, że większe firmy były w stanie łatwiej wchłaniać, uczynić akcje bardziej opłacalne biznes.

“Proces korzystania z badań, modyfikowanie systemów wewnętrznych i komunikowanie zmian ReguundLu MIFID II z klientami była duża winda do firm boku kupujących” – powiedział Anish Puaar, analityk struktury rynku europejskiego w Rosenblatt Securities.

Dowód Wpływ rozdziału w Europie jest jasny z partnerstw strategicznych niedawno wykute w branży. Pod koniec 2019 r. Kepler Cheuvreux i Macquarie dołączyli do sił tworząc akcje i sojusz badawczy. Umowa zobaczyła parę uruchamiając platformę do handlu programem akcji i krzyż- Dystrybuuj Marketed Badania Kapitałów z bazami klientów w Europie i Azji Pacyfiku na początku 2020 r.

Jednocześnie, Macquarie potwierdzili plany oddzielnie, aby zmniejszyć obecność krajowych akcji pieniężnych w Europie i obu Amerykach na rzecz przeniesienia jego wysiłków W swojej działalności w Azji Pacyfik.

Nowy regulacyjny Wymagania oczekiwane w ramach Przeglądu MiFID II mają możliwość dokonywania kapitałów nawet bardziej kosztownych dla uczestników z organami regulacyjnymi UE chętnie skupiają się na skonsolidowanej taśmie i nadal zachęcanie do obrotu obrotu z ciemności do oświetlonych miejsc. Prawdopodobnie przyspieszy potrzebę skali widocznej na rynku, ponieważ oczekuje się, że uczestnicy wchłoną dodatkowe koszty i poruszają się fragmentymi krajobrazami handlowymi po Brexit.

“TO [The MiFID II Review] Nadejdzie z całą grupą zmian struktury rynkowej, podczas gdy Brexit może również stanowić dalszą złożoność, ponieważ firmy chwytaki z najlepszym sposobem na trasę zleceń w Wielkiej Brytanii i UE. Ostatnie konsultacje skarbowe obejmuje Propozycje, które prawdopodobnie doprowadzą do znacznej rozbieżności między przepisami Wielkiej Brytanii i UE, “dodał Puaar.

” Większe firmy ze skalą i zasobami uznają, że łatwiej jest absorbować te zmiany i radzić sobie z zagłówkami regulacyjnymi “.

.

SI Regime

Systematyczny reżim wewnętrzny (SI), który stał się kluczową częścią MiFID II, również przyczynił się do bieżącego wymogu skali na europejskim rynku akcji.

wolumenów handlowych na SIS obsługiwanej przez brokerów i banków wzrosły w Europie w epoce Post-MiFID II. Analiza statystyczna przez Europejskie Organ Rynków Papierów Wartościowych (ESMA) opublikowany w listopadzie ujawnił, że SIS zdominował krajobraz europejskich akcji w 2019 r. Jednak reżim sprzyja w większym instytucjom korzystającym z dużych bilansów i obszernych książek centralnych ryzyka, umożliwiając duże amerykańskie banki skonsolidować udział w rynku.

“Reżim SI, który mówi, że musisz ponownie użyć własnego kapitału, ma tendencję do faworyzowania firm, które są gotowe do rozmieszczenia własnego kapitału podczas obrotu z klientami. były członek sprzedaży, który rozmawiał z handlem warunkiem anonimowości.

zmian regulacyjnych zmieniających reżim SI w ramach MiFID II, na przykład odnoszące się do przejścia na środkowym punkcie, dodano również do rosnących kosztów na rynku akcji, które nieco wykluczały mniejszych graczy butikowych.

“Banki spędzały dużo czasu budowania SIS, aby spełnić zobowiązania regulacyjne, takie jak te związane z przejrzystością przed i post-handlową. Ale regulatory UE nieustannie poprawiły zasady SI, takie jak zmieniające się rozmiary kleszczy i ograniczenie handlu środkowocentowym, który wymaga stale zmodyfikowanych systemów do obniżenia, aby nadążyć za większymi graczami.

Najbardziej znany był Zgoda uzgodniona pomiędzy Deutsche Bank a BNP Paribas w lipcu 2019 r., W której Deutsche Bank zgodził się przejść swojemu głównym maklerskim i elektronicznym franczyzie franczyzowy na jego francuski rywal. Umowa z BNP Paribas pojawiła się w ramach planów restrukturyzacji Banku, który obejmował wychodzenie z sprzedaży akcji i handlu ze sobą w ramach głównego planu restrukturyzacji, który miał na celu obniżenie kosztów o około 6 mld euro do 2022 r.

poprzez integrację biznesu Deutsche Banku , BNP Paribas powiedział, że chce stać się najlepszym prime brokerem w Europie rywalizującym z Like of Morgan Stanley, Goldman Sachs i JP Morgan.

Francuski bank inwestycyjny nabył również pozostałe 50% udziałów w jego długotrwałym partnerze i kapitałowej firmie maklerskiej Exane w lipcu w ruchu, który przyniósł handel i badania w domu w domu. Połączone oba oferty miały na celu wymawianie swojej działalności Wygląda na to, że stanowią swoje roszczenie o najlepsze miejsce jako wiodąca instytucja w europejskich akcjach.

Nigdy kończąc cyklu

Ponieważ rynek nadal konsolidował do kilku kluczowych graczy, starało się zaostrzyć rosnącą potrzebę skali, ponieważ wielcy gracze stają się większe, a małe stają się mniejsze.

“Większe banki mają również znacznie więcej przepływu, a przepływa rodzi się do pewnego stopnia. Są w stanie poprawić swoje przepływy pracy i swoje zdolności zabezpieczające z tym więcej przepływu, że mają”, zawarli Jenkins.

“jest bardzo trudne grać w nadrabianiu; Duże banki inwestycyjne dokonały już dużych inwestycji i znaczących rozwój na platformach akcji i są w stanie rosnąć z tego silniejszego stopy. ”

Post w europejskich rozmiarach wielkości akcji pojawiły się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*