JP Morgan dodaje metryki ESG do platformy danych w całej branży handlowej z RepRisk

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan dodaje metryki ESG do platformy danych w całej branży handlowej z RepRisk
Wysłany przez:
forex-generator

US bank inwestycyjny JP Morgan nawiązał współpracę ze specjalistą do nauki o dziedzinie ochrony środowiska, społeczności i ładu korporacyjnego (ESG) RepRisk w celu włączenia wskaźników ryzyka ESG do swojej platformy danych.  

Dane będą dostępne za pośrednictwem platformy DataQuery FIRMY JP Morgan, zapewnienie klientom w całej swojej działalności handlowej i usługach papierów wartościowych dostępu do danych o ryzyku ESG od ponad 150 000 firm.

DataQuery to flagowa platforma danych i analiz banku, która jest gospodarzem zastrzeżonych danych z rynków finansowych z jego działalności badawczej i handlowej. , oferowanie klientom wyboru najlepszych w swojej klasie dostawców danych dzięki bezproblemowemu doświadczeniu ma kluczowe znaczenie”, powiedział Richard Crozier, szef działu danych o produktach i analiz w usługach papierów wartościowych JP Morgan. “Cieszymy się, że RepRisk na platformie DataQuery, co pozwala nam przedstawić usprawniony sposób dla klientów do integracji czynników ESG do swoich strategii inwestycyjnych.”   

RepRisk zapewnia ilościową analizę ryzyka i zastrzeżone wskaźniki dla przedsiębiorstw publicznych i prywatnych, pomagając im w procesach integracji ESG i zarządzania ryzykiem. firma wdraża technologie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji do swoich technik nauki o danych.   

“RepRisk systematycznie identyfikuje i ocenia istotne ryzyko ESG, zapewniając zaserwowaną wiedzę rynkową dla profesjonalistów z branży”, powiedziała Alexandra Mihailescu Cichon, wiceprezes sprzedaży i marketingu w RepRisk.

“Oferowanie naszych danych za pośrednictwem jp Morgan’s DataQuery zapewni użytkownikom dane ukierunkowane na ryzyko do zarządzania ryzykiem, optymalizacji portfela i generowania alfa. Ponadto oznacza to rosnącą dynamikę integracji ESG w całej branży.”

JP Morgan skupił się ostatnio na zwiększeniu swojej wiedzy w zakresie uczenia maszynowego. W lipcu bank zatrudnił eksperta w dziedzinie uczenia maszynowego do wdrożenia technologii w swojej branży indeksów inwestowalnych. Fredrik Giertz dołączył do JP Morgan w nowo utworzonej roli, aby skupić się na opracowywaniu strategii ilościowych, które wykorzystują techniki uczenia maszynowego.  

Post pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*