JP Morgan Trader odjeżdża do CITI w indeksie seniorów MSCI i roli handlowej koszy syntetycznej

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan Trader odjeżdża do CITI w indeksie seniorów MSCI i roli handlowej koszy syntetycznej
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan, szef handlu EMEA handlu syntetycznym i struktury produktów, opuścił bank dla podobnej roli w Citi, zgodnie z wewnętrzną notatką obserwowaną przez handel.

Nuria Paredes dołączyło do Citi na początku tego miesiąca jako szef indeksu MSCI i handlu koszykami syntetycznymi dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dołącza do zespołu Prime Finance EMEA z siedzibą w Londynie i będzie koncentrowała się na zwiększeniu platformy Citi w tej przestrzeni, według źródeł zaznajomionych z tą sprawą.

Wprowadza 15 -letnie doświadczenie branżowe do tej roli, wcześniej spędził 21 lat w JP Morgan w różnych rolach. Dołączyła do banku inwestycyjnego w 2001 r. W roli międzynarodowej rozliczeń kapitałowych, odjeżdżając w listopadzie tego roku po niedawnym pełniącym funkcję szefa handlu EMEA dla syntetycznych koszy i produktów strukturalnych z Delta One spłacając.

Wcześniej w swojej karierze spędziła również ponad rok BNP Paribas Securities Services jako urzędnik ds. Kontowych.

Post JP Morgan Trader odjeżdża do CITI w indeksie seniorów MSCI, a rola handlowa w koszy syntetycznej pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*