Kepler Cheuvreux, UBS Asset Management i Pictet dołączają do Platona Partnership jako członkowie założyciele

Główna » Sprzedaj stronę » Kepler Cheuvreux, UBS Asset Management i Pictet dołączają do Platona Partnership jako członkowie założyciele
Wysłany przez:
forex-generator

Plato Partnership nazwał trzech nowych członków założycieli, a mianowicie Keplera Cheuvreux po stronie sprzedaży poprzez działalność wykonawczą oraz zarządzanie aktywami UBS i Pictet Asset Management po stronie kupna.

Plato Partnership stwierdził, że uczestnictwo nowych członków założycieli stanowi kamień milowy w misji firmy, aby zwiększyć wydajność i innowacje we wszystkich obszarach rynku europejskiego kapitału.

“Praca wykonana przez Plato Partnership jest kamieniem węgielnym poprawy rynku. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone wyniki w celu zwiększenia długoterminowych wyników i pozytywnego wpływu poza zwrotami”, powiedziała Lynn Challenger, globalny szef handlu i generowania zamówień oraz dyrektor zarządzający w UBS Asset Management.

“Nasze wartości są ściśle zgodne z wartościami Platona, i cieszymy się, że możemy być częścią partnerstwa, gdy dążymy do naszego wspólnego celu, jakim jest zabezpieczenie przyszłości finansowej rynki. ”

Challenger został niedawno dodany do zarządu Platona, przynosząc ponad 25-letnie doświadczenie na rynkach kapitałowych, handlu wieloSekcie, technologii, najlepszej realizacji i operacjach inwestycyjnych. Jego spotkanie nastąpiło po Salvadorze Rodrigueza, który został mianowany przewodniczącym po stronie sprzedaży na początku tego roku.

“Od naszego powstania Kepler Cheuvreux został zbudowany na badaniach i partnerstwach” – powiedział Chris McConville, globalny szef usług egzekucyjnych i handlu w Kepler.

“Plato Partnership zobowiązanie do silnej bazy akademickiej, jednocześnie wspierając otwartą komunikację komunikacyjną A dialog między wszystkimi częściami rynku jest niezbędny dla zdrowia wszystkich usług finansowych i cieszymy się, że możemy zacząć przyczyniać się do tej misji. ”

Trzej nowi członkowie założyciele wezmą udział w ustanowieniu programu Platona w celu zapewnienia rozwiązań i wydajności na dzisiejszy rynek kapitałowy w Próba poprawy struktury rynku z korzyścią dla wszystkich uczestników rynku.

“Pictet Management Asset Management ma solidne i progresywne podejście do zapewnienia najlepszej realizacji w imieniu naszych klientów – powiedział Edward Atkins, globalny szef handlu akcjami w Pictet Asset Management.

” Plato Partnership zapewnia możliwość współpracy z naszymi równorzędnymi i przyczyniają się do poprawy rynku dla wszystkich uczestników. ”

Mówiąc o dodaniu nowych członków założycieli, dyrektora Platona, Mike’a Bellaro, dodał: “Cieszymy się, że możemy powitać te trzy wiodące instytucje finansowe w Plato Fold. Ich doświadczenie i wiedza na rynku europejskim rynku akcji okaże Staramy się poszerzyć zakres i skalę partnerstwa.

“Siedzimy ciężko na wszystkich rynkach finansowych, a tylko poprzez lepszą komunikację między kupującymi po stronie sprzedaży po stronie sprzedaży i miejsca w połączeniu z silnymi badaniami akademickimi możemy znaleźć najlepsze rozwiązania wyzwań, przed którymi stoimy. ”

The Post Kepler Cheuvreux, UBS Asset Management i Pictet dołączają do Plato Partnership, gdy członkowie założyciele pojawili się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*