Oczekiwanie na sfinalizowanie regulacji nie powinno powstrzymywać przygotowania do przyjęcia nowszych klas aktywów, znajduje się panel

Główna » Kup stronę » Oczekiwanie na sfinalizowanie regulacji nie powinno powstrzymywać przygotowania do przyjęcia nowszych klas aktywów, znajduje się panel
Wysłany przez:
forex-generator

panelistów na forum po handlu 2022 oferowało wgląd w możliwości i wyzwania, przed którymi mogą być rozszerzenie rozszerzania się na nowe klasy zasobów. Rozporządzenie

i jego rozwój w ramach nowych aktywów zostały znacznie omówione jako niezbędny krok do pomyślnego przyjęcia tych klas aktywów.

“Wyzwania, które widzę, szczególnie pod względem rozliczenia nowych klas aktywów, są to, że chociaż przyjechaliśmy skokiem i granice w świecie aktywów kryptograficznych – i konfrontujemy te możliwości w rodzaj częściowo odpowiedniego sposobu – my Musisz nieco przyspieszyć, szczególnie w tradycyjnej przestrzeni organizacji bankowych ”, powiedział jeden panelista.

” Patrząc na rozliczenie Bitcoin odwołujących się do kontraktów terminowych i instrumentów pochodnych, oraz cech referencyjnych i pochodnych Etherium, tradycyjni członkowie oczyszczania są nadal dość przerażone Podczas słuchu Słowa Bitcoin, Ethereum, Crypto lub Digital Art i tak dalej. Nadal jesteśmy w ciemności i myślę, że wyzwaniem będzie zapewnienie bardziej tradycyjnym instytucjom bardziej komfortowym z ryzykiem związanym z usuwaniem tych zasobów cyfrowych. ”

One Panellist zauważył, że bycie silnie regulowaną instytucją pomaga budować zaufanie wśród klientów, a z kolei pomaga w procesie usuwania nowych klas aktywów. “Buduje okazję do rozpoznania klasycznych łańcuchów wartości i zrozumienia, co staramy się zrobić z nowymi klasami aktywów. Próbujemy wypełnić klasyczne rurki regulowane, które wszyscy w tym pokoju wiedzą. To nie jest tak destrukcyjne , Firmy próbują po prostu przedstawić inwestorom narażenie na nowe zajęcia aktywów, których nie mieli w przeszłości, ale stosując regulowaną infrastrukturę klasyczną. ”

Mówiąc o różnicach między nowszymi klasami aktywów a bardziej ustanowionymi, jednym panelistą Zauważył, że rzeczywiście mają pewne podobieństwa, szczególnie podczas porównywania krypto z FX. “Jest to naprawdę to samo, a kiedy patrzymy na Dollar Bitcoin i Ethereum Dollar, które są w pewnym sensie 95% tego, co handlujemy, i wygląda i wydaje się bardzo podobnie. Pomijając, cała strona handlowa wykorzystuje to samo oprogramowanie, po prostu nowy sprzęt. ”

W kontekście nowszych zajęć aktywów, takich jak sztuka o wysokiej wartości, jeden panelistka zauważyła, że ​​firmy patrzą na demokratyzującą sztukę, co jest bardzo destrukcyjne, jednak odbywa się to w tradycyjny sposób bez koncentracji w branży ”. Jest to bardzo standardowy model sekurytyzacji, proces IPO i proces emisji z akcjami przyjętych do handlu regulowanego MIFID II MTF, z centralnym rozliczeniem kontrahenta jako bardzo ważnej części tej puzzli, co prowadzi do osiedlenia się w ICSD. Robimy coś destrukcyjnego, ale z bardzo tradycyjnym wyczuciem ”.

nowszych klas aktywów zyskuje przyczepność, a rosnący apetyt inwestorów instytucjonalnych w celu przyjęcia tych aktywów. Jeden z panelistów zauważył, że “tradycyjny sektor bankowy nastąpił skoku i granica w świecie kryptograficznym, a wiele instytucji obejmuje go – prawdopodobnie wolniej niż powinniśmy, ale możliwości są jasne”.

“Myślę, że dzięki nadchodzącym przepisom, które zobaczymy w przyszłości, tradycyjny sektor bankowy poczuje się bardziej komfortowo z tymi możliwościami i będzie możliwości opieki, rozliczenia, rozliczania i każdego aspektu łańcucha wartości aktywów kryptograficznych. Zdecydowanie jest to coś, co zostanie przyjęte, musimy po prostu czuć się bardziej komfortowo z perspektywy regulacyjnej. Musimy się upewnić, że teraz przygotowujemy się do tego, kiedy to rozpocznie się rozporządzenie, abyśmy byli gotowi na pokład tych możliwości. ”

jeden panelista zgodził się jednak, że przepis jest konieczny, zauważył, że regulacja z konieczności zawsze pozostanie za innowacjami. “Tak właśnie jest. Chodzi nie tylko o kapitał gotówkowy, ale jest też tak wiele różnych klas aktywów, a ten rozporządzenie ponownie zapewnia nową szansę. To prawda, że ​​regulacja może być obciążeniem, ale istnieje również możliwość regulacji . Musimy to znaleźć. ”

Kolejny panelista zgodził się z tym sentymentem, podkreślając potrzebę elastyczności w celu osiągnięcia dywersyfikacji. “Jako organizacja musimy być przygotowani do myślenia, że ​​nie ma pojemności, aby być innowacyjnym, pozostając w granicach regulacji. Nasi organy regulacyjne obserwują nas bardzo blisko, ale musimy mieć pewną elastyczność i innowacje w naszym myśleniu, aby umożliwić nowe produkty. ”

jeden panelista zauważył, że oczekiwanie na rozporządzenie w celu sfinalizowania Nie powinien odstraszać instytucji finansowych na przygotowanie się na przyszłość. “Nalegam, aby to, co musimy zrobić jako instytucja, to upewnić się, że równolegle do sformalizowanych i wdrażanych przepisów musimy przyspieszyć jako branżę, aby upewnić się, że dokonujemy niezbędnych zmian, aby móc być w stanie Aby opiekować się zasobami i być w stanie zarządzać klubami aktywów kryptowalut. Zapewniłoby to, że gdy wszystko jest w perspektywie regulacyjnym, jesteśmy w stanie z powodzeniem przyjąć te aktywa. ”

Post Oczekiwanie na sfinalizowanie regulacji nie powinien powstrzymywać przygotowania do przyjęcia nowszych klas aktywów, stwierdzono, że panel pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*