Liquidnet dodaje transakcje na żywo przez OMS do głównych rynków oferujących

Główna » Technologia » Liquidnet dodaje transakcje na żywo przez OMS do głównych rynków oferujących
Wysłany przez:
forex-generator

Liquidnet rozszerzył ofertę głównych rynków o dodanie ofert rynku na żywo z systemów zarządzania zamówieniami i realizacją (OEM) do uczestniczących banków syndykatu.

uruchomionych we wrześniu ubiegłego roku, Liquidnet Primary Markets ma na celu elektronizację kompleksowych przepływów pracy w celu nowych ogłoszeń dotyczących wydatków na rynkach kapitałowych (DCM)-niezwykle złożony proces, który wcześniej w dużej mierze opierał się na procesach ręcznych i komunikacji.

“Wraz z wprowadzeniem nowych technologii pojawia się krzywa adopcyjna. Nasze podstawowe rozwiązanie rynków jest wyjątkowe, ponieważ wnosi rozwiązania do wyzwań, które istniały od dziesięcioleci. Aby wdrożyć nowe technologie, aby były skuteczne Ważne jest, aby zrozumieć potrzeby branży jako całości i właśnie to zrobiliśmy ” – powiedział Trade Mark Russell, globalny szef stałych dochodów w Liquidnet. “Współpracowaliśmy z najlepszymi bankami, menedżerami aktywów i uczestnikami krytycznego rynku, aby dostarczyć to rozwiązanie, które jest teraz zarówno samodzielne rozwiązanie, jak i całkowicie zintegrowane z innymi systemami i narzędziami, z których nasi klienci już korzystają. I pomimo trudności w koordynowaniu W wielu dostawcach rozwiązania znaleźliśmy wielu partnerów, którzy, podobnie jak my, chętnie współpracują z wydajnością w bieżącym przepływie pracy w emisji długu. ” Primary Markets wygrał nagrodę Wybór redakcji za najlepszą inicjatywę handlową elektroniczną w liderach handlu 2022.

“Jesteśmy w tej podróży elektronicznej wraz z po stronie kupna od wielu lat. Poczyniliśmy wielkie postępy i wprowadziliśmy na rynek Nasze podstawowe rozwiązanie rynków rok temu ” – powiedział Jonathan Gray, szef głównych rynków EMEA w Liquidnet.

” Działa, że ​​tam dotarliśmy. ”

Post Liquidnet dodaje transakcje na żywo przez OMS do oferty rynków podstawowych pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*