LOOPFX Peer-to-Peer FX Miejsce handlowe na fazę uruchamiania pilotażu

Główna » Systemy obrotu » LOOPFX Peer-to-Peer FX Miejsce handlowe na fazę uruchamiania pilotażu
Wysłany przez:
forex-generator

Nowe miejsce dla dużych miejsc FX Trades przedstawiło plany wprowadzenia na rynek, zaczynając od fazy pilotażowej z powodu premiery w przyszłym miesiącu.

o nazwie Loopfx Miejsce ma duże nadzieje na stanie się nowym miejscem płynności dla dużych punktów FX przy użyciu “rewolucjonizującego” scentralizowanego modelu peer-to-peer-to-bank, który pasuje do rówieśników i z zainteresowaniem banku.

przy użyciu Platforma, firmy po stronie kupna mogą zidentyfikować mecze dużych transakcji przekraczających 10 milionów dolarów z firmami rówieśniczymi, które jednocześnie pozwalają bankom na “bezpieczne” pokazy osiowe. Miejsce twierdzi, że zminimalizowanie zarówno ryzyka, jak i kosztów poprzez zmuszanie meczów do wykonania na niezależnym rynku średniej stawki. Jest zbudowany jako technologia otwartej architektury w nadziei, że może zintegrować obecne przepływy pracy na istniejących platformach handlowych przy minimalnych przeszkodach prawnych.

Zespół zarządzający jest prowadzony przez Blair Hawthorne, dawniej Abrdn, a także pochwalić się Były osoby z Across State Street, UBS, Molten Markets, American Express, 360T i CME Group.

“Po miesiącach rozmowy z ponad 30 dużymi instytucjami finansowymi i uzyskania znacznych wyrażeń zainteresowania, uważamy, że mamy właściwe rozwiązanie problemu identyfikacji, w czasie rzeczywistym, optymalnej kontrahenta podczas wykonywania dużych miejsc FX, ”Powiedział Hawthorne w oświadczeniu.” Loopfx poprawia zarówno wyniki wykonania, jak i najlepsze procesy wykonania, co jest istotną poprawą dla wszystkich uczestników rynku ”.

Post Loopfx Peer-to-Peer FX Spot Trading Miejsce na uruchomienie fazy pilotażowej pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*