Lodowa Uruchomia Cytator Broker-Dealer Usługa przezroczystości dla stałych dochodów

Główna » Rozporządzenie » Lodowa Uruchomia Cytator Broker-Dealer Usługa przezroczystości dla stałych dochodów
Wysłany przez:
forex-generator

InterContinental Exchange uruchomiła nową usługę cytatów Dystrybutorów Brokera działających na rynkach stałych dochodów.

Usługa pomaga uczestnikom w celu uzyskania i przeglądania informacji emitenta o stałych papierach wartościowych dochodów przed publikowaniem lub złożeniem cytatu, w nośniku cytatowym zgodnie z poprawkami do reguły regulatora papierów wartościowych USA 15C2-11, który reguluje publikację lub składanie notowań dotyczących papierów wartościowych w środowisku notowań innym niż na wymianie krajowej.

SEC ogłosiło zmiany w regule we wrześniu 2020 r., Ale uczestnicy zażądali późniejszego czasu, aby zmienić ich działalność i systemy do przestrzegania, co prowadzi do regulatora później publikując list bez akcji w grudniu ubiegłego roku, potwierdzając okres bez egzekwowania i Trzygapowy zestaw środków pomocy obejmujących do 2024 r.

lodu potwierdził jego nową usługę Używane przez uczestników do określenia kwalifikowalności papierów wartościowych dla ulgi SEC i że będzie nadal współpracować z klientami, aby pomóc im poruszać się z zmieniającym się rozporządzeniem.

Usługa zawiera ponad 15 pól danych wymaganych do spełnienia wymogów przeglądowych w ramach regulacji i umożliwia użytkownikom łatwe wyszukiwanie wszelkich dodatkowych odpowiednich i odpowiednich danych. Może być również lewarowany przez klientów przedniej i średnich, wyrównujących handlowców i zespoły ryzyka, powiedział lód.

“Nadal angażujemy się z naszymi klientami, aby pomóc im poruszać się z nowymi wymogami regulacyjnymi w ramach reguły SEC 15C2-11” – powiedziała Hindlian Amanda, prezes stałych dochodów i usług danych na lodzie.

“Cieszę się, że jesteśmy Pierwszy napęd w tej przestrzeni i będzie nadal rozwijał nasze rozwiązanie, aby pomóc naszym klientom wdrażać opłacalne sposoby na spełnienie potrzeb handlowych i zgodności. ”

Post Ice wprowadza Oferta Broker-Dealer Service Przezroczystość dla stałych dochodów pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*