Pionierstwo hybrydowej struktury organizacyjnej

Główna » Kup stronę » Pionierstwo hybrydowej struktury organizacyjnej
Wysłany przez:
forex-generator

Inwestycje Unii zależy w wielu chodzi o pionier. W czołówce kilku ostatnich inicjatyw rynkowych firma działała jako punkt odniesienia dla europejskiej instytucjonalnej strony na sentymentom wokół kryptokurburów, transakcji wielopoziomowych, regulacji, zrównoważonego handlu, a teraz hybrydową strukturę organizacyjną koncentrowaną na tym, co kapitanem statku, Hock Christoph, odnosi się do najlepiej w swojej klasie.

Ponieważ Hock dołączył do Union w 2014 r., Kierownik aktywów europejskich przeszedł ciągłą ewolucję, stając się jednym z jednolitych biurokiem handlowym wieloosobowym rok po tym, jak zabrał koła w ofercie do wykonania większego procentu zamówień wysłanych przez menedżerów portfolio. Jednak jego praca nie powstrzymała się tam. W czerwcu unizie Unia odradzała się nową hybrydową strukturą organizacyjną, która podzieliła ten centralny biurko handlowe w trzech zespołach, ze swoimi przedsiębiorstwami filtrowanymi metodami wykonania krystalizacyjnej i wyraźnej.

. Trzy zespoły siedzą teraz bezpośrednio poniżej jednej głowy handlu wieloma aktywami, staw staw stawy. Dwa z nich są skupione, podzielone przez podejście wykonawcze w zależności od wpływu zamówienia na rynek. Jeden koncentruje się na transakcjach o wysokiej dotyku i obsługuje złożone zamówienia, w tym te, które mogą być dla mniej płynnych instrumentów lub dużych rzędów ciekłych, które muszą być pracowane przez kilka dni i mogą stworzyć duży wpływ na rynek. Druga jest zespołem technologicznym rozwiązań elektronicznych (EST), który koncentruje się na zamówieniach z minimalnym wpływem na rynek, w którym przedsiębiorca może dodać małą wartość, wybierając się do szybkiego, zautomatyzowanego i niskiej liczby form wykonania. Każda jednostka działa w tandemie z drugim, z zespołem EST często rozwijając infrastrukturę, która jest następnie wykorzystywana przez handlowców wysokich dotyków.

Struktura płaci hołd w nieuniknionej obecności automatyzacji na rynku, jednocześnie podkreślając ciągłe znaczenie handlu o wysokiej dotyku. Do Hock, trwająca pandemia Covid-19 i późniejsza zmienność rynku w ciągu ostatnich dwóch lat ponownie potwierdziła istotną rolę przedsiębiorcy na biurku. To znaczenie oznacza, że ​​pomimo dużej części swojego zespołu jest teraz poświęcona obrotu elektronicznym, zawsze zapewnia, że ​​biurko ma wystarczająco dużo zatrudnienia, aby zapewnić ciągłość serwisu, powinna redagować.

“Volatile Volatile jest jednym z najważniejszych mianowniku na poziomie zautomatyzacji na rynku. Na lotnych rynkach istnieje znacznie więcej zaangażowania z wysokich handlowców dotykowych. Wziąć na przykład stały dochód, w marcu i kwietniu w zeszłym roku, całkowicie wyłączyliśmy nasze automatyzacji Silnik, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że nie możemy uzyskać wyników tak dobrych, jak podczas obrotu tych transakcji w tradycyjnym wysokim dotyku i sposób nie zautomatyzowany “, mówi.” Nie chodzi o oszczędzanie liczby głowy; Chodzi o osiągnięcie najlepszej w swojej klasie wykonanie w wysoce płynnych rzeczach częściowo w sposób zautomatyzowany. Musisz upewnić się, że masz wystarczająco dużo zasobów, aby dostarczyć najlepsze podejście do klasy w tych czasach zmienności. Automatyzacja nie dotyczy mniej, ale inteligentnego wykorzystania handlowców ludzkich. ”

Hock mocno uważa, że ​​najlepiej w swojej klasie wykonywania nie zatrzymuje się z handlowcem i umieszczać równe znaczenie dla wydajnych funkcji back-biurowych i średnich biurowych. Z tego powodu nowa struktura Unii obejmuje trzecią jednostkę nie-handlową jednostkę frontową. Ten zespół biurowy na środkowym przednim zajmuje się nittym rozporządzeniem, rozliczeniami i zgodności zębami, które utrzymują koła obrotu maszyny. Nazwany zespół usług handlowych i regulacyjnych, jest odpowiedzialny za wszystko, od zestawiania i publikowania danych dla najlepszej realizacji RTS 28 Reportowanie – Roczny raportowanie Broker Top Five Vest Broker – do eskalowania problemów z rozliczeniami. Jednak jest wyjątkowy z konkurentów Unii, ponieważ pomimo funkcji nie-handlowej Cieszy się statusem z przodu, który Hock mówi, jest kluczem do szybkiego eskalowania pytań rozliczeniowych.

“Jeśli chodzi o eskalacja, robi to taka różnica, czy drużyna handlowa eskaluje coś z brokerem lub czy to drużyna back-office. Zdajemy sobie z tego sprawę, że kiedy zapytania pochodzą z zespołu back-office, dość często są one zignorowane. Zazwyczaj zespół Back-Office będzie miał kontakt z zespołem Baker’s Back-Office, “dodaje Hock.

” podczas wykonywania wysoce wrażliwych transakcji lub transakcji w trudnych na rynkach handlowych, takich jak Brazylia lub w Korei, gdzie ty Nie osiedlaj się w czasie, istnieje karający reżim karny na miejscu, ważne jest również, aby jako ostatni krok w wodospadzie starszy facet lub nawet siebie eskaluje tego rodzaju transakcje z wyższym kierownictwem firm brokerskich. Gdy nie masz odpowiedniego zespołu rozliczeniowego i rozliczeniowego, ryzykujesz spalania przez setki tysięcy dolarów w najgorszym scenariuszu, gdy masz transakcje, które nie udało się osiedlić. ”

Podczas gdy ten zespół znajduje się obok zespołów handlowych w warstwie przednia i jest to przydatne dla wagi, które posiada w komunikacie, nie handluje, a ten staw Hock mówi, oznacza, że ​​jego priorytety pozostają oddzielne, co zapobiega konfliktom interesom .

“Trader zazwyczaj nie jest wysoce zmotywowany, aby uporządkować jakieś zapytania rozliczeniowe, ponieważ nie jest to tak naprawdę jej opisem lub jego opis. Abyśmy mogli mieć te usługi średnie, lub usługi regulacyjne i regulacyjne, ponieważ nazywamy go, zespół na miejscu, który jest bezpośrednio połączony z zespołem handlowym “, mówi.” Ważne jest, abyś miał jednostkę, która z definicji nie jest dozwolona handlować, ponieważ podczas radzenia sobie z zgodnością może być potencjalny konflikt zainteresowań.”

Multi-atset przede wszystkim

Brak zespołu w Unii koncentruje się na jednej klasie aktywów, zamiast tego grać w gospodarzu do garstki osób, które mają specjalizację w jednym. “Ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom specjalistycznej wiedzy, którą zbudowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, więc nie wyrzuciliśmy naszych USPS stworzyliśmy w akcjach, stałe dochody, pochodne, a w FX”, mówi Hock.

Związek poszedł w pełni multi-składnik w 2015 r. Łącząc swoje akcje i zespół własnych i instrumentów pochodnych z jej stałym dochodem i biurkiem FX po przybyciu stawu jako szefa handlu w roku poprzednim. Hock, który dołączył do Unii, który wcześniej pracował nad sprzedawcą handel sprzedażowy, utworzenie funduszu żywopłotu i instrumentów pochodnych LED Własny handel w JP Morgan, był z natury multi-atutem nawet wtedy.

Wyjaśnia, że ​​podczas zajęć aktywów są z natury inaczej, mają podobieństwa Rozporządzenie, płynność i technologia, która oznacza, że ​​istnieją wydajności, które można osiągnąć, łącząc je wszystkie pod jednym biurkiem. Podobieństwa, na przykład między sposobem zarządzania płynnością papieru w stałym dochodzie, takim jak wschodzące obligacje lub wysoka wydajność i mała do średnich czapek w przestrzeni akcji, podkreśla Hock. Tymczasem przenoszenie płynności wydarzenia, takie jak historie wiadomości, mają również wpływ na aktywów transakcji, co oznacza, że ​​połączone biurko jest lepiej wyposażone do zarządzania nimi, a handlowcy mogą wykorzystać te synergie i uczyć się od siebie, aby poprawić egzekucję, dodaje.

“Dla nas ważne jest, aby angażować się z regulatorami, więc tak naprawdę nie ma sensu, aby wyglądać indywidualnie na pewne tematy dla każdej klasy aktywów. Potrzeba dobrego czasu, aby zbudować tę sieć, więc chcemy, aby jedna osoba odpowiedzialna za gotówkę , akcje, stały dochód i fx. Kiedy masz dużą historię aktualności na rynku, efektująca cenę kapitałową, którą będziesz najprawdopodobniej Zobacz znaczące skutki w obligacjach korporacyjnych i jednorazowych swapach domyślnych swapów (CD) tego konkretnego emitenta, a prawdopodobnie będzie miał wpływ na instrumenty pochodne kapitałowe w opcjach tego korporacyjnego. Może to również potencjalnie mieć konsekwencje na poziomie kredytowania papierów wartościowych “, mówi Hock.

“Weź protokół, taki jak handel portfolio. To był tylko jeden sposób handlu akcentami pięć do 10 lat temu, a teraz jest powszechnie przyjęty w stałym dochodzie. Weź mechanizmy RFQ, które pierwotnie zostały zaprojektowane do obrotu przed kapitałem ryzyka w stałym dochodzie W FX, które są obecnie używane w akcjach lub algosach, które były pierwotnie na akcje i są teraz używane w FX. To jest coś, czego brakuje, gdy nie będziesz holistycznie spojrzeć na handel i zapewnić, że poszczególne przedsiębiorcy z klasy aktywów rozmawiają wzajemnie.”

technologii

filozofii Unii nie jest jednak nie zapewnieniem jednego rozmiaru System wykonania kocu dla wszystkich klas aktywów. Chociaż wysoce złożony system aktywów krzyżowych byłoby trudne do użycia w szybki sposób, mówi Hock, ogólny system łatwy w użyciu system koc nie skutecznie dostarczyłby wystarczająco dużo procent otrzymanych zamówień.

“Nasza wyraźna wiadomość jest to, że dla poszczególnych klas aktywów wolimy dodawać złożoność, wybierając najlepszy system w swojej klasie dla każdej klasy aktywów, a nie posiadania roztworu wszystkich rozmiarów, które po prostu dostaje Ci 70 do 80% wyniku – mówi.

Menedżer aktywów ma jeden podstawowy dostawca szkieletowego zarządzania portfelem, handlową i środkową i back-office, Charles River. Działa to jako podstawa do kombinacji zewnętrznych systemów zarządzania wykonawczym (EMS) i rozwiązań wewnętrznych opracowanych do dodania na górze. W akcjach, na przykład, Union wybrał Emstrade EMS jako śrubę na rzece Karola.

“Mieliśmy bardzo specyficzne wymagania i odkryliśmy, że FlexTrade był jednym dostawcą, który mógł dostarczyć tych. Ważne jest, aby mieć prostą przez przetwarzanie (STP) na miejscu Transakcje z tego

w stałych dochodach i pochodnych, jest to inna historia. Po znalezieniu, że rynek nie mógł zapewnić systemu, który mógłby wypełnić swoje potrzeby, menedżer aktywów opracował in-house rozwiązanie na szczycie rzeki Karola, bez użycia EMS zewnętrzny W akcjach, w których istnieje wiele kanałów i basen płynności.

“Podczas handlu futures Eurostoxx lub podczas obrotu Bond Futures Masz dokładnie jeden obiekt, w którym te produkty są przedmiotem obrotu. Dlatego EMS w pochodnych jest ważna, ale musi być zaprojektowany w zupełnie inny sposób niż ten w akcjach lub w stały dochód “, mówi.

Pomimo mistrzowskich oddzielnych systemów najlepszych w klasie dla każdej klasy aktywów, zjednoczonych puli danych w różnych klasach aktywów w jednym centralnym jeziorze danych, które można następnie zanurzyć w dowolnym i w razie potrzeby.” Nie jest to Zrób ogromny sens, aby mieć jezioro danych dla każdej klasy aktywów. W naszym doświadczeniu chcesz mieć jedną wspólną bazę danych ze wszystkimi istotnymi informacjami handlowymi, ” mówi Hock.

Unia tokena

Unia okazała się przed krzywą w odniesieniu do rosnącej gospodarki tokenowej. Wśród rozproszonej technologii Ledgera (DLT), CryptoCurrence oraz inne aktywa cyfrowe oraz powstanie inteligentnych kontraktów, kierownik aktywów stał się pierwszym z tego rodzaju na kontynencie zaangażowania się w publiczny tokenizowany europejski bank inwestycyjny (EIB) i obecnie ma wybrany fundusz, w którym może handlować, w którym może handlować Jedna notatka handlowa Bitcoin (ETN). Jednak jeśli chodzi o to, czy Unia planuje rozszerzyć ten zakres z większą ilością funduszy i delta jeden produkty, Hock posiada swoje karty blisko swojej klatki piersiowej. “Być może”, mówi z uśmiechem.

“Istnieją pewne dodatki do istniejących klas aktywów, które moglibyśmy potencjalnie mieć oko. Jednym z nich jest Crypto, a kolejny jest nielegalne żetony (NFT). Nie widzę amerykańskich zdjęć cyfrowych, ale w ramach NFTS może być w stanie handlować również nieruchomościami gdzieś na rynku wtórnym w przyszłości. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy bardzo silny ślad w nieruchomości, może to stać się ciekawym tematem dla nas. ”

. W TradeTech wcześniej w listopadzie Hock powiedział publiczności, że inwestycja związkowa byłaby gotowa do handlu rodzimego Crypto do połowy przyszłego roku, potwierdzając, że był prowadzony dogłębne rozmowy partnerskie z bankami opieki nad potencjalnym uruchomieniem rozwiązania Custodego Custody . Potwierdził również, że związek odkrywał aktywa cyfrowe przez ostatnie cztery lata. Według niego wszystkie instytucje powinny składać się z podstaw dla gospodarki token, aby uniknąć braku łodzi poprzez opóźnione wdrożenie później w dalszej części, gdy rozwija się poważny popyt klienta.

“Jeśli zaczynasz planować w czasie, gdy pojawia się popyt klienta, prawdopodobnie jest późno o jeden do dwóch lat. Ważne jest, aby wykonać planowanie w proaktywny sposób z oczekiwaniem, że popyt może pojawić się nadchodzące lata – mówi. gospodarka. Oznacza to, że nie tylko patrząc na to, jakie są dzisiaj klientów, ale także z strategicznego punktu widzenia, które szukają ich potrzeby, które mogą być w ciągu dwóch do trzech lub nawet pięciu lat. Nie chcesz zbudować równoległej infrastruktury do tradycyjnych aktywów, które mamy na miejscu, ale zamiast tego łączą, co jest możliwe, co jest możliwe do przodu z rozproszoną technologią Ledgera (DLT). ”

dla stawu stawowego, tokeniona gospodarka jest zbyt często uproszczona do obrotu kryptokurburów, co mu nie spienia definicji walut ze względu na ich zmienność. Generowanie Meme są obecnie angażują się w bezpośrednie inwestycje kryptokrencyjne, mówi. Zamiast tego stwierdza, że ​​świat DLT i inteligentnych kontraktów oraz ich zastosowanie w środkowym i tylnym biurze, osiedleniu i areszcie mogą być miejsce, w którym element zmieniający się do gry leży dla instytucji.

“w niektórych rodzajach produktów, jeśli chodzi o dokumentację, Na przykład do instrumentów pochodnych over-the-counter (OTC) można korzystać z inteligentnych kontraktów “, dodaje staw strzałowy. “Od lat omówiliśmy obowiązkowe wpisowe w ramach rozporządzenia CSDR, który ma teraz – na szczęście – został przełożony po interwencji z boku zakupu i sprzedaży. W przyszłości mógłbyś mieć rozliczenie T + 0 – Tak więc rozliczenie atomowe lub natychmiastowe – przy użyciu tych technologii, unikając przykładów, ryzyka kontrahenta. ”

ROZPORZĄDZENIE

Zastosowany obowiązkowy reżim kupno w ramach centralnego dokumentacji Securities Rozporządzenie reżimu rozliczeniowego jest tylko jednym z frontów, w których Unia, prowadzona przez Hock, była wokalna i reakcyjna w imieniu szerszego rynku .

“w trudnych do handlu nazwy, jeśli broker-dealerzy wiedzieli, że mogą prowadzić potencjalne ryzyko obowiązkowego buy-w którym nie mogą dostarczyć i może kosztować ich miliony euro, prawdopodobnie nie chcieliby Robić nas rynki i pokazać już oferty. Reżim karny CSDR wkroczy w lutym przyszłym roku, a to dalsze zmniejszy liczbę niepowodzeń. Potencjalne obowiązkowe wpływy miałoby tylko niewielkie pozytywne skutki dla dyscypliny rozliczeniowej, ale masowo negatywne wpływ na strukturę płynności i rynku “, mówi Hock. “Rozmawiałem z organami regulacyjnymi, bankami centralnymi i departamentami skarbowymi o negatywnych implacjatach, które o tym uświadomiają. Ważne jest, aby mieć intensywną komunikację z organami regulacyjnymi. Pod koniec dnia decydują o ramach, w których działamy, ale ważne jest Również dzielenie się myśli z perspektywy inwestorów i potencjalnych obaw dotyczących inicjatyw regulacyjnych, aby dać im możliwość posiadania drugiego przemyślenia na ten temat “.

Regime starał się uczynić go obowiązkowym dla niepowtarzalnego kontrahenta, aby popełnić zakurzenie w stosunku do niego z ograniczonym czasem i elastycznością, gdy można to zakończyć. Instytucje Po drugiej stronie ulicy wykonywały reżim przez lata ze względu na szkody, które mogłyby stwarzać płynność, zniechęcając kontrahentów z robienia rynków. Rozporządzenie było pierwotnie wynikające z udziału w luty w przyszłym roku, jednak lobbyści udało mu się ponownie opóźnić w listopadzie z ekspertami przewidywającymi tym razem może wynosić od kilku lat.

Hock był zaangażowany w większość bieżących dyskusji regulacyjnych, aby chwycić rynek w ubiegłym roku, siedząc w grupie FX z Europejskim Bankiem Centralnym, reprezentującym bok w grupie roboczej na rynkach wtórnych ESMA i działający w starszych rolach Ne-profit Plato Partnik i Neptun Networks. Rozporządzenie na rynkach kapitałowych znacznie rozwinęło się znacznie w całym kadencji Hock w Unii, z MIFID II wdrożeni w 2018 r. I przynosi to najlepsze wymogi wykonania wśród spałów innych zmian. Trwający następstwo Fallout Brexit w Wielkiej Brytanii i Europy W 2016 r. Oznaczono następnie instytucje takie jak Unia, muszą poruszać się w coraz bardziej rozbieżnym krajobrazie regulacyjnym.

“MiFID II na ogół doprowadziły nas do bardziej złożonego świata. Jednak kolejna fragmentacja była również kluczowym sterownikiem do wprowadzania wyższych poziomów przejrzystości i opłaty wymiany jazdy. Ten złożony ekosystem daje nam możliwość decydowania o tym, co jest bardzo Najlepszy sposób dla nas, aby wykonać każdą indywidualną kolejność punkt w tym samym kierunku. Myślę, że pod koniec dnia Regulatory wiedzą o znaczeniu równości poziomu do gry w regionach. Naszym zadaniem jest zapewnienie najlepszej w swojej klasie realizację do naszych inwestorów i to niezależnie od tego, czy inwestorzy są tutaj miejscem zamieszkania w Niemczech, czy to Mówimy o inwestorach, które mamy w Wielkiej Brytanii lub w Skandynawii, dlatego potrzebujemy otoczenia regulacyjnego, które uwzględniają to pod uwagę. Dlatego nie jestem zmęczony rozmowach i spotkań i konferencji telefonicznych z różnymi organami regulatorami i bycie silnie zaangażowani w osiągnięcie tego celu. ”

Zrównoważony handel

W dziedzinie ochrony środowiska, społeczeństwa i zarządzania (ESG), unijna inwestycja jest jedną z instytucji, aby prowadzić opłaty, zwłaszcza w niedawnej inicjatywie rynkowej mającej na celu zaangażowanie społeczności handlowej w trwającej zielonej rozmowie.

ogłoszone przez Duncana Higgins W listopadzie, zrównoważoną inicjatywą handlową jest sieć członkostwa otwarta na zakupy i sprzedawana wraz z Fintechsami i lokalami handlowymi, które będą działać jako forum dla instytucji do spełnienia i tworzenia najlepszych praktyk w branży do wdrożenia rynki handlowe. Ma na celu rozwiązanie problemów określonych Aby handlować, w tym zrównoważony rozwój instytucji operacji wewnętrznych i zewnętrznych łańcuchów dostaw, w tym kontrahentów.

Unii należał do jednego z pierwszych zwolenników inicjatywy wraz z T. Rowe Cena, LionTrust Asset Management, Invesco, Federated Hermes, Jefferies, BMO, Redburn, Ingenet i Euronext. “Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego ESG powinien zatrzymać się w łańcuchu procesowym na biurko Menedżerów Portfolio, a nie zaangażować handlu w ogóle” Hock wyjaśnia.

Unia pod przywództwem Hocku okazała się liderem myśli w stale zmieniającym się krajobrazie rynku, Projektowanie własnego stylu i perspektywy na bieżących trendach, w tym rollercoaster, który jest pobierającym rynku w żetonach i jego robionych przejściach do bardziej zrównoważonego modelu operacyjnego. Nowa koncentracja pozioma, multi-aktywów i automatyzacji instytucji jest refleksyjna, jak rynek ma został uformowany przez zwiększenie globalizacji i konsolidacja.

“Jest to hybrydowa struktura organizacyjna. W handlu, nie jest to dwa silosy, które stworzyliśmy, które są całkowicie niezależne i oddzielone od siebie. Podczas handlu, komunikacji i dzielenia się myślami, pomysły i obserwacje są naprawdę kluczem”.

Post pionierstwo Hybrydowa struktura organizacyjna pojawiła się najpierw na handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*