Lombard Oder Wealth Management Head Strategii FX Odchodzi dla Citi w tej samej roli

Główna » Sprzedaj stronę » Lombard Oder Wealth Management Head Strategii FX Odchodzi dla Citi w tej samej roli
Wysłany przez:
forex-generator

Citi wyznaczył byłego szefa strategii walutowej w zarządzaniu bogactwem Lombard Odier, aby wziąć tę samą rolę dla jego europejskiego biznesu, handlu może ujawnić.

Według wewnętrznej notatki widzianej przez handel, Vasileios Gkiionakis został mianowany szefem europejskiej strategii walutowej w Citi po porodzie przez trzy lata w tej samej roli w zarządzaniu bogactwem Lombard Odier.

W swojej nowej roli Gkiionakis będzie odpowiedzialny za pokrycie europejskich walut G10, w tym zidentyfikowania kierowców tematycznych walutowych i możliwości taktyczne.

Przed dołączeniem do zarządzania bogactwem Lombard Odier, Gkiionakis był współlokatorem badań strategii i szefa strategii walutowej w UniCredit Bank Research, z siedzibą w Londynie.

Wcześniej pracował jako rynki wschodzące strateg i ekonomista na Bank of America Merrill Lynch z siedzibą w Londynie i jako dyrektor badawczy i portfolio Menedżer w Forcrum Asset Management.

Jego spotkanie podąża za ciągami innych starszych nowych dodatków do zespołu Citi w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy 2021 r. Bank wyznaczył trzech nowych dyrektorów do zespołu kapitałowego gotówkowego w Londynie, rozszerzył swoją paryską podłogę handlową z nową głową rynków Europy i wzmocnił swój główny zespół maklerski w EMEA z dawnym kredytem Suisse .

Nazywano także nową szefem instytucjonalnych aktywów cyfrowych wśród planów wałów nowych zatrudnia i wyznaczył nowy szef handlu High Ducha Handel na rynkach EMEA.

Poster Lombard Oder Wealth Management FX Strategy Head odchodzi do Citi w tej samej roli pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*