LCH domyślnie domyślnie Rosja VTB jako członek rozliczeniowy

Główna » Kup stronę » LCH domyślnie domyślnie Rosja VTB jako członek rozliczeniowy
Wysłany przez:
forex-generator

London Stock Exchange Group Ramię (LSEG) LACH, LCH, umieścił domyślny kapitał VTB jako członek rozliczeniowy.

Lch powiedział w powiadomieniu o swoich członkach rozliczeniowych w dniu 3 marca, że ​​wydał domyślną informację o kapitale VTB, który był członkiem rozliczeniowym i uczestnikiem w swojej służbie EquityClear.

Potwierdzono później tego dnia, że ​​wszystkie pozycje zostały rozwiązane zgodnie z domyślnymi VTB i że był zarządzany w ramach jego początkowej marży tylko bez użycia ogólnego funduszu domyślnego LCH.

Akcja następuje pomija z ruchem LSEG w zeszłym tygodniu, aby zakazać kapitału VTB przed obrotem, zatrzymując swoje członkostwo w dniu 27 lutego. Wymiana zawiesia 28 ofert z linkami do Rosji z jej rynków do tej pory, z dyrektorem dyrektorem dyrektorowym Davidem Schwimmer, który cytuje “możliwość prowadzenia uporządkowanego rynku”. Wymiana powiedziała, że ​​”ściśle monitoruje” sytuację.

Ekonomiczny wpływ Rosji Inwazja na Ukrainę nadal echo wokół rynków finansowych coraz więcej instytucji zamykających drzwi do uczestników związanych z rosyjskimi i Rosją.

Najnowsze było wiadomości, że Federacja Europejskich Wymiana Wskaźników Papierów Wartościowych (FESE) głosowała na wykluczenie wymiany Moskwy ze swojego stowarzyszenia i pasuje do jego statusu członka obserwatora.

Post LCH domyślnie domyślnie Rosja VTB jako członek rozliczeniowy pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*