LSEG Hits € 1 Bilion Milestone Wśród Pięcioletnie Turkusowa Anniversary Plato

Główna » Systemy obrotu » LSEG Hits € 1 Bilion Milestone Wśród Pięcioletnie Turkusowa Anniversary Plato
Wysłany przez:
forex-generator

Turkusowa Grupa Giełda Papierów Wartouzcznych (LSEG) świętował pięcioletnią rocznicę swojej umowy z partnerstwem Platona, aby ponownie zmienić swój handel blokowy i Usługi Uncross w zeszłym tygodniu, związek, który ułatwił ponad 1 bilion akcji w sprawie akcji.

Umowa Operatora Giełdy z Platonem, która została pierwotnie podpisana w 2016 r., Przyniosła nowo ponowne przeanalizowane turkusowe Platona na rynek w celu opracowania skuteczności w przestrzeni handlowej europejskiej blokowej blokady.

“Idea turkusowego Platona rozpoczęła się, gdy staraliśmy się rozwiązać łamigłówkę, jak handlować Duże zamówienia, gdy naturalny trend był taki, że kurcząc się rozmiary handlowe, które wystąpiły wraz z elektronemą giełdami. W tym czasie kwestia ta była widoczna Punkt inżynieryjny widoku jako jeden z najtrudniejszych na rynku, “dr Robert Barnes, CEO Turkusu, powiedział handel.

“, jeśli jesteś długoterminowy Inwestor instytucjonalny, największym wyzwaniem jest zminimalizowanie wpływu na rynek podczas osiągnięcia ceny wykonania jakości. Rozwiązaliśmy jakość egzekucji poprzez turkusowy Plato Uncross. Dodając warunkowe zamówienia i zautomatyzowane punktację reputacyjną, stworzyliśmy w pełni zautomatyzowany przepływ pracy z warunkami, które stały się liderem branżowym. ”

Ponieważ podpisanie umowy w 2016 r. Barnes potwierdził, że użytkownicy Turkusów Plato obronił ponad 1,1 biliona w wysokości 1,1 € w pojedynczych liczonych akcjach. W ubiegłym roku był również pierwszy pełny rok, że elektroniczny handel blokiem stał się głównym nurtem z ponad połową turkusowego wolumenu basenu Platona, które są dopasowane przez turkusowy blok blokowy Plato, Barnes dodał.

Platforma widział również szereg objętości łamania rekordów w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ handel blokowy wzrósł na popularności, w tym nowy dziennik rekord na turkusowym wykryciu bloku Plato 1,42 mld € 9 listopada ubiegłego roku. W poprzednim kwietniu Barnes powiedział w handlu, że pandemia doprowadziła do poważnej zmiany w tym, w jaki sposób handlowcy interakcji z większych transakcji.

“Spready rozszerzone w czasach niepewności, a tradycyjnie z innymi mechanikami, które często można uzyskać cenę OTC, która może być wieloma punktami bazowymi, a nawet procent punktów od kontaktu. W dniu 9 marca i 9 listopada 2020 r., Kiedy rynek był bardzo lotny Odkryliśmy, że ze względu na sposób, w jaki model rynku został zaprojektowany na wniosek menedżerów zasobów i Sell-Side, Turkusowy Plato pasują do woluminów rekordów w punkcie środkowym i wykonanie jakości ze znaczącą korzyścią dla inwestorów końcowych “- powiedział.

europejskich regulatorów nadal zachęciły objętości obrotu na oświetlone miejsca za pomocą wymogów regulacyjnych, takich jak nasadki podwójne objętościowe (DVC), Barnes podkreślił znaczenie oświetlonych i ciemnych rynków działających W tandemie ze sobą, pozwalając na większe transakcje w celu zmniejszenia wpływu rynku za pomocą ciemnych basenów.

“Chcielibyśmy zobaczyć więcej aktywności w oświetlonych książkach zamówień. Realizujemy również jeden rozmiar, nie pasuje do wszystkich, więc oświetlone książki porządkowe są bardzo wydajne dla wielu transakcji, które mają tendencję do małego rozmiaru, ale musimy również potrzebować Obsługa tych inwestorów, takich jak fundusze emerytalne i firmy ubezpieczeniowe, które mają znacznie większe zamówienia, w których musimy zminimalizować wpływ na rynek, dodali Barnes.

“Giełdy podstawowe w Wielkiej Brytanii i Europie nadal mają większość udziału w obrotu Intraday na ich oświetlonym zamówieniu aktywność i aukcja zamknięcia. Kiedy jest to uzupełnione przez usługi, takie jak te zaprojektowane we współpracy z Wspólnotą i Turkusową Platoną, twierdzę, że Post MiFID II, prawdopodobnie posiadamy najlepszą płynność jakiejkolwiek regionu na świecie na świecie.

Partnerstwo widział kilka kamieni milowych Od czasu niemowlęcia pięć lat temu, stając się numerem jeden punkt środkowy i elektroniczny Blok handlowy Ciemny basen dla Wielkiej Brytanii w 2017 roku, zaledwie rok po podpisaniu, a zdobywanie liderów handlu w nagrody handlowej za wybitne miejsce handlowe w tym samym roku.

członków Parto Partnerstwa obejmują Blackrock, Deutsche Bank, Goldman Sachs, JP Morgan, Morgan Stanley, Barclays, Bank of America Merrill Lynch, Citi, Deutsche Asset Management, Fidelity International, Franklin Templeton, Morges Bank Investment Management, Investment Union, UBS i Axa Menedżerowie inwestycji.

Turkusowy Platon nadal rozwijał swoją ofertę jako rynek, który siedzi w ramach Ewoluował, uruchomienie turkusowego handlu Platonem w ostatnim zamykaniu mechanizmu aukcji w październiku ubiegłego roku. Mając na celu umożliwienie uczestnikom lepszej interakcji z aukcją zamykającą, nowy mechanizm pozwala handlowcom przedstawić firmie i warunkowe zamówienia na Dodatkowe dziesięć minut po aukcji zamknięcia opublikowała oficjalną cenę zamknięcia przy 4,35 r.

Barnes dodał, że partnerstwo widział znaczny wzrost w swym obrocie małych do średnich papierów wartościowych i że był to obszar potencjalnego wzrostu w przyszłości.

“Przetworzyliśmy dziesiątki miliardów obecnie pod względem obrotów w celu dopasowania do celów papierów wartościowych, z około połową tego, co jest wykonywane w środku punktu, dając uczciwe ulepszenia cenowe zarówno dla nabywców, jak i sprzedających, pomagając inwestorom zdobyć działalność gospodarczą i dokonując wzrostu rynki jeszcze bardziej atrakcyjne dla tych małych do średnich przedsiębiorstw “, powiedział.

” Post-Brexit, korzyści jest, jeśli kupujesz zapas wzrostu Euronext w turkusowej Europie i sprzedajesz go na Wzrost Euronext MTF, po prostu mieć jedną wiadomość rozliczoną netto zamiast dwóch, ponieważ turkusowa Europa oferuje 100% rozliczenia tych zapasów przez LCH SA, ten sam CCP, który Wyczyść MTF wzrostu Euronext. Skutecznie oszczędzamy połowę kosztów rozliczeniowych dla tych inwestorów, którzy handlują te platformy, i uważamy, że jest to drogowskaz, w jaki sposób moglibyśmy iść naprzód na niebieskie frytki i średnie małe czapki. ”

Post LSEG trafienia € 1 Bilion Milestone Wśród pięcioletnich turkusowej rocznicę Platona pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*