Sześć nabycia 50% udziałów w Regis-TR Clearstream

Główna » Kup stronę » Sześć nabycia 50% udziałów w Regis-TR Clearstream
Wysłany przez:
forex-generator

Sześć weszła do ostatecznego porozumienia, aby nabyć 50% udziałów w europejskim repozytorium handlu Regis-TR z jego partnera joint venture Clearstream.

Oczekuje się, że transakcja zostanie zamknięta w pierwszej połowie przyszłego roku. Warunki finansowe nabycia nie zostały ujawnione.

W ramach transakcji Spółka zależna sześciu, Iberclear, stanie się jedynym udziałowcem Regis-TR i będzie nadal rozwijać istniejącą działalność.

Biznes Regis-TR będzie w pełni skonsolidowany i zintegrowany w ciągu sześciu, aby umożliwić mu oferowanie usprawnianej usługi w całej Europie.

Pierwotnie założony w 2010 r. Regist-TR jest europejskim repozytorium handlu sprawozdawczości transakcji i transakcji transakcje składające się ze składnika aktywów BME Iberclear i Deutsche Börse’a Clearstream. Twierdził, że przetworzyło 3,2 mld wiadomości w ubiegłym roku.

“Jesteśmy teraz szczęśliwi w pełni zintegrować biznes Regis-TR, który Był już integralną częścią portfela biznesowego BME. Czekamy na działalność do następnej fazy rozwoju w ciągu sześciu. Cieszymy się teraz w pełni z zadowoleniem przyjąć całą drużynę Regis-TR, a ich talent i wiedzę na sześć, “powiedział Javier Hernani, Head Securities Services & Członek Zarządu w wieku sześciu.

Jest to drugi akwizycja do sześciu w ciągu ostatnich kilku miesięcy po nabyciu wskaźnika wskaźnika i dostawcy danych opartych na Londynie Ulutumus, ogłoszony w lipcu. Dzięki nabyciu sześciu miały na celu przyniesienie nowych danych do klientów handlu funduszami handlowymi (ETF), dzięki czemu rynek ETF jest bardziej wydajny i przejrzysty.

“Z nabyciem Regis-TR będzie nadal dźwigni na silnych połączeniach operacyjnych z sześcioma, skorzystamy z bardzo doświadczonego i doświadczonego zespołu zarządzającego z głęboką znajomością środowiska repozytorium handlowego i kontynuować naszą poświęcenie do obsługi doskonałość Dla naszych klientów “powiedział Thomas Steimann, dyrektor generalny Regis-TR.

Post sześć, aby zdobyć 50% udziałów w Regis-TR, pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*