MEMX widzi rekordowy udział w rynku i woluminę dolara w lipcu

Główna » Systemy obrotu » MEMX widzi rekordowy udział w rynku i woluminę dolara w lipcu
Wysłany przez:
forex-generator

Nowa amerykańska Grupa Exchange MemX Nagrywanie rekordu wysokiego rynku, dola dolarowa i działalność handlowa w lipcu, mniej niż w roku po jego uruchomieniu na rynek.

MEMX powiedział, że uderzył w rekordowe wysokości 3,3% udziału w rynku przez sześć dni w lipcu, a także 5,7% udział w rynku wymiany w dniu 16 lipca i 4,2% udział w rynku produktów Wymiany w dniu 7 lipca.

Wymiana opublikowała również średnie dzienne objętości rekordu na 302 mln na tydzień 12 lipca i nagrywać woluminy dolara o wartości 9,94 mld USD w tygodniu 26 lipca. Objętość dolara wzrosła również o 12% w lipcu, uderzając w nowy rekord w wysokości 12,6 mld USD w dniu 19 lipca, podczas gdy udział w rynku wzrósł o 18% miesięcy miesięcznie.

założona przez kilka głównych instytucji finansowych w licytacji, aby walczyć z zasaktywniejszą wymianami USA NYSE i NASDAQ, MEMX poszedł na żywo we wrześniu po kilku opóźnień spowodowanych przez globalną pandemię.

Zgłoszono ciągły wzrost udziału w rynku W ciągu ostatnich sześciu miesięcy i zatrudnił byłego doradztwa ogólnego Asystenta na Rival Markets Operator Cboe, Adrian Griffiths, jako szef struktury rynku w maju.

Jego spotkanie nastąpił szczególnie silny miesiąc na MEMX w kwietniu, kiedy Giełda wzrosła na udział w rynku do 2,16% i zgłosił jednodniowe rekordy w dziedzinie rynku w wysokości 2,77% obok rekordowej wartości 7,1 mld USD.

Post Memx widzi rekordową udział w rynku i woluminę dolara w lipcu pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*