Najczęściej czytające historie handlowe Roku Część pierwsza: główne odejścia i kamienie milowe akwizycji

Główna » Sprzedaj stronę » Najczęściej czytające historie handlowe Roku Część pierwsza: główne odejścia i kamienie milowe akwizycji
Wysłany przez:
forex-generator

10. Legenda branżowa Robert Barnes, aby opuścić turkusowy LSEG

Być Turkus grupy.

ogłoszonych w przeddzień liderów w handlu 2023 w dniu 2 listopada, po wyjściu Barnesa nastąpiło jego nazwa pierwszej osoby branżowej w handlu w głosowaniu na żywo w nocy. Po zebraniu nagrody otrzymał owację na stojąco z pokoju po wygłoszeniu zaimprowizowanej, ale inspirującej mowy.

Barnes odchodzi z MTF LSEG pod koniec tego roku po tym, jak pełnił funkcję dyrektora generalnego przez ostatnie dziewięć lat. Dołączył w 2013 roku, aby zastąpić Natana Tiefenbruna po odejściu do Bank of America Merrill Lynch. Wcześniej Barnes był założycielem CEO UBS MTF. Pod jego Tuteage, UBS MTF stał się największym ciemnym MTF w Europie, konkurując z innym wiodącym miejscem CXE Dark Pool, obsługiwanym przez nietoperze Chi-X Europe. Wcześniej siedział także w komitecie ds. Handlu Papierów Wartościowych w London Investment Banking Association, pełniąc funkcję przewodniczącego w latach 2004-2009.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie jego następny ruch lub kto go zastąpi. Scott Bradley został również ogłoszony jako odejście z londyńskiej grupy giełdowej (LSEG), ponieważ miejsce handlowe chce uprościć swoje przywództwo w klasach aktywów.

9. Morgan Stanley Electronic Trader odjeżdża za Millennium

Handel jest znany ze strony ruchów ludzi, więc nie jest zaskoczeniem, że następne w naszych najczęściej czytanych opowieściach dla 2022 Morgan Stanley Executive, Grant McAllen, aby objąć nową rolę handlową w czerwcu.

McAllen dołączył do funduszu hedgingowego Po ostatnim odbyciu w Morgan Stanley przez ostatnie osiem lat w ramach platformy MSET – Morgan Stanley Electronic Trading -. Przed dołączeniem do Morgana Stanleya w 2014 roku McAllen spędził trzy i pół roku w Barclays Capital w roli usługi na pokładzie klienta i handlu akcjami oraz rok w Instinet i Fidessa w rolach zorientowanych na łączność.

8. BNP Paribas kończy przeniesienie globalnego finansowania głównego i akcji elektronicznych z Deutsche Bank

na ósme miejsce w najbardziej czytanych opowieściach handlowych w tym roku było ogłoszeniem, że BNP Paribas zakończył przeniesienie Deutsche Bank Global Bank Global Bank w banku Deutsche Prime Finance and Electronic Equities Business dwa i pół roku po uzgodnieniu umowy.

BNP Paribas zgodził się na przyjęcie klientów Deutsche Bank w lipcu 2019 r. Po niemieckiej instytucji potwierdziła, że ​​wyjdzie z sprzedaży akcji, handlu oraz finansów głównych w poważnej restrukturyzacji. Oczekiwano, że prawie 200 miliardów aktywów przeniesie się do BNP Paribas w ramach umowy.

Łączona jednostka – wraz z skierowaniem klientów z Credit Suisse – zaproponowano bank do najwyższego poziomu głównych brokerów: wraz z takimi jak Goldman Sachs, JP Morgan i Morgan Stanley. W listopadzie 2021 r. Credit Suisse podpisał umowę z francuskim bankiem w sprawie jego najlepszych usług i pochodnych oczyszczających klientów po wyjściu z działalności wynikającej z klęski Archegos.

7. Citadel Securities Forki o wartości 2,6 miliarda dolarów rocznie na zapłatę za przepływ zamówień, a większość z opcji

Maker Citadel Securities zajął siedem miejsc dla większości opowieści odczytu w handlu w 2022 r. Wydawiał 2,6 miliarda dolarów w 2020 r. I 2021 r. Za płatność za przepływ zamówienia (PFOF) rocznie.

według 606 Raporty zebrane przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), Citadel Securities wydali najwięcej na PFOF, po Susquehanna (G1X Global Execution Brokers), która wydała 1,5 miliarda dolarów, a wirtu, który wydał 654 miliony dolarów w tym samym okresie.

Historia okazała się terminowa, ponieważ organy regulacyjne na całym świecie zaczęły zwracać większą uwagę na praktykę po lobbowaniu uczestników w ciągu tego roku. Okazało się, że jest to kontrowersyjny temat na całym świecie, a organy regulacyjne w Europie i Stany Zjednoczone badają możliwość ograniczenia praktyki, ponieważ niektórzy twierdzą, że nie przepływa – wiele z nich pochodzi z segmentu detalicznego grzybowego – w oparciu o najlepszą realizację.

Podczas gdy USA wygląda na to, że nie planuje już umieszczać ogólnego zakazu PFOF, proponowany limit praktyki jest nadal bardzo na stole w Wielkiej Brytanii i Europie. Jak to się rozgrywa, dopiero się okaże.

Sprawdź jutro nasze najczęściej czytane historie roku od sześciu do czterech.

Post Najbardziej czytane historie handlowe Roku Część pierwsza: Kamienie milowe odejścia i akwizycji pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*