Nowy Division Skonstruowany przez systemy PLIA, aby pomóc inwestorom z zgodnością ESG

Główna » Technologia » Nowy Division Skonstruowany przez systemy PLIA, aby pomóc inwestorom z zgodnością ESG
Wysłany przez:
forex-generator

Best Execution Platformy Plate Systems rozpoczęły nowy podział środowiskowy, społeczny i zarządzający (ESG), który obejmuje nową platformę technologiczną, zaprojektowaną, aby pomóc społeczności finansowej Crowdsource najlepsze praktyki, benchmarki i technologię, aby można było łatwiej zintegrować ESG ich firmy.

Pl Pria Twierdzi, że jego platforma pomoże uczestnikom rynków finansowych spełnionych nowych przepisach, takich jak rozporządzenie w zakresie ujawniania informacji o zrównoważonym finansach UE (SFDR) oraz wymogi sprawozdawcze związane z rozporządzeniem, które zostaną wdrożone w połowie 2022 r.

SFDR ma na celu uczynienie profilu zrównoważonego rozwoju funduszy bardziej porównywalnych i lepiej rozumianych przez inwestorów końcowych.

Ponadto Plia powiedział, że odpowiednie cele zrównoważonego rozwoju UN (SDG) zostaną zintegrowane z platformą w celu stworzenia dalszego wyrównania z tym szeroko dzielonym globalnym planem dla zrównoważonej przyszłości.

Gdy platforma przechodzi na koniec tego roku, inwestorzy będą mogli wykorzystać go do współpracy z kontrahentami, takimi jak dostawcy, dealerzy brokerów i dostawców usług, aby wygenerować spójne wyniki, ponieważ inwestorzy wyglądają na tworzenie przejrzystości, odpowiedzialności, i wpływ z firmami portfelowymi. Oczekuje się, że platforma technologii PLAI ESG będzie dostępna do końca tego roku.

“Oprócz znalezienia sposobów generowania alfa za pośrednictwem integracji badań ESG, wierzymy, że inwestorzy powinni ściśle współpracować z ich partnerami operacyjnymi i inwestycyjnymi, aby w pełni dostosować swoje cele i oczekiwania ESG,” powiedział Bill Stephenson, CEO PLAI.

” Czekamy na współpracę z radami Pliej, ekspertami ESG, grupami branżowymi i partnerstwem Platona, aby pomóc stworzyć niektóre standardy pracy i najlepsze praktyki, które synchroniczne z celami inwestorów w tworzeniu lepszego miejsca do życia i pracy dla wszystkich “.

Obok premiery platformy ESG Plia wyznacza również Anita Karppi jako główny oficer dochodów i szef ESG.

Przynosi 22-letnie doświadczenie na rynkach kapitałowych na rynku na brzeg do PLAI, podawany w Goldman Sachs Asset Management, Flextrade i Reuters przed założeniem wspólnoty handlowej Buy-Side w 2009 r.

“Powołanie Anity Weź naszą działalność do następnego poziomu, a ja jestem podekscytowany budowaniem produktów, które uważają, że nasi klienci, pomogą im poprawić swój proces i wyniki dla klientów końcowych “, powiedział Dave Lauer, główny oficer technologii w Pria.

” Jej wiarygodność, reputacja.

“Jej wiarygodność, reputację , Sieć i napęd pomogą nam osiągnąć nasze cele, aby stać się wiodącą platformą dla KYB, KYC, a teraz ESG. Są to trzy ważne obszary, które dodają przejrzystość i alfa do procesu inwestycyjnego “.

Pierwotnie opracowany w 2012 r. Plia została stworzona Zarządzaj procesem Due Diligence i wprowadzenie bezpiecznego transferu informacji między menedżerami aktywów a ich kontrahentami do zarządzania ryzykiem i bardziej wydajne cele wykonawcze.

Post Nowy Dywizja ustanowiony przez systemy PLIA, aby pomóc inwestorom z zgodnością ESG, pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*