CBOE Wzmocnia North American Fundoms Foothold z akwizycją NEO

Główna » Systemy obrotu » CBOE Wzmocnia North American Fundoms Foothold z akwizycją NEO
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Global Markets przeniósł się, aby wzmocnić swoje akcje w Ameryce Północnej z nabyciem kanadyjskiej wymiany papierów wartościowych Tier-1, Neo.

Oczekuje się, że przejęcie przyniesie blisko w pierwszej połowie przyszłego roku i będzie finansowany przez gotówkę i zwiększony dług. Dalsze warunki umowy nie zostały ujawnione.

Obejmuje obecność akcji Exchange Group w Ameryce Północnej, uzupełniając istniejący kanadyjski alternatywny system handlowy (ATS), Match, który nabył w zeszłym roku. Ruch da CBOE połączone 16,5% udziału w rynku danych, usługami, usługami dostępu, a także aukcjami i usługami dystrybucyjnymi dla niepotwierdzonych papierów wartościowych.

Toronto Neo Exchange jest kanadyjską operatorem giełdowym z oferującym rozciąganiem handlu, danymi rynkowymi i aukcjami, podczas gdy jego siostrzana firma Neo Connect oferuje platformę dystrybucyjną do funduszy wzajemnych inni.

Giełda powiedziała po nabyciu, planowała ocenić potencjalną ekspansję działalności aukcji w innych regionach.

“Dodawanie neo do sieci CBOE lepiej pozwala nam stworzyć pierwszorzędne usługi akcji w Kanadzie, wzmocniając nasze globalne rynki w Ameryce Północnej, Europie i Azji Pacyfiku i przybliżając nam jeden krok do naszej wizji budynku jednego z Największe na świecie globalne pochodne i sieci handlowe papierów wartościowych “, powiedział Ed Tilly, prezydent, przewodniczący i dyrektor generalny CBOE Global Markets.

” z Matchn i Neo, CBOE może osiągnąć skalę w Kanadzie, tworząc wydajność dla naszych połączonych klientów ze znajomym technologią i Spójne modele rynkowe. ”

Wiadomości wynika z kilku innych podobnych ogłoszeń dokonanych przez Cboe w zeszłym roku w ramach bieżących globalnych planów ekspansji poprzez ukierunkowane nabycia.

w październiku, CBOE określono plany budowy rynku instrumentów pochodnych cyfrowych z ERISX nabyciem. Grupa Exchange ogłosiła również wcześniej w tym miesiącu, że po raz pierwszy przeprowadziłoby się do stałego dochodu wraz z uruchomieniem platformy handlowej Treasuries US Treasuries.

Post Cboe wzmacnia North American Equities Fouthold z akwizycją NEO pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*