Plato Partnership Taps Head Services Execution Services na sprzedaż

Główna » Sprzedaj stronę » Plato Partnership Taps Head Services Execution Services na sprzedaż
Wysłany przez:
forex-generator

Partnerstwo Platona nie-zysków wyznaczyło szefa usług wykonawczych dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki na Instinecie, aby stać się jego najnowszym krzesłem Sprzedaż.

Salvador Rodriguez przyjmuje rolę fotela Sprzedaż po pierwuboczeniu dołączenia do partnerstwa w 2018 r. Zastępuje Chris McConville, Global Head of Platform Licensing w UBS, który odbył rolę w ostatnim roku.

Przed dołączeniem do InstineT w 2015 r. Jako szef Electronic and Program Trading Division, a później, aby założyć swoją aktualną rolę szefa usług wykonawczych dla EMEA, Rodriguez spędził prawie 20 lat w starszych elektronicznych rolach handlowych, w tym dekadę z Morganem Stanley i około dziesięć lat łącznie w Goldman Sachs, UBS i Citi.

“Te koledzy [Partnerstwa Partnerstwa] nie tylko reprezentują różnorodną grupę firm, ale są również jednym z największych umysłów i pomysłów Generatory też “- powiedział Rodriguez.

“jako grupa, będziemy nadal pracować trudno do dalszego zwiększenia poprawy struktury rynku i prowadzić innowacje na rzecz wszystkich uczestników rynku. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i tło, z różnych obszarów i organizacji, zapewni przydatne alternatywne punkty widzenia i spostrzeżenia. ”

Partnerstwo Plato zostało wokalne w swoim podejściu do regulatorów dotyczących wdrażania skonsolidowanej taśmy w Europie.

w październiku ubiegłego roku Partnerstwo napisał otwarty list do regulatorów błagających ich w celu wdrożenia jednego dostawcy postu w czasie rzeczywistym -drade taśmy na akcje.

Komisja Europejska Później ogłosiła plany wdrożenia taśmy w listopadzie w ramach aktualizacji Unii Kapitałowej.

“Partnik Partnik nadal prowadzi innowacje, tworzenie nowych partnerstw i zwiększa jego zdolność do angażowania się w najwyższy Poziom i jazda skuteczna, skuteczna zmiana – powiedział Mike Bellaro, dyrektor generalny partnerstwa Platona.

“Nasze partnerstwa z turkusowym, Plią, BMLL i Babelfish nadal przyspiesza. Nasz dywizja MI3 nadal rośnie i produkuje najbardziej miejscowych badań niezależnych od świata znanych naukowców”.

Post Plato Partnership Drips Services Execution Services Głowica do roli Krzeseł Sprzedniej pojawiła się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*