UMR: Dlaczego menedżerowie prawdziwych pieniędzy wymagają ewolucji fx tech, a nie rewolucji

Główna » Rozporządzenie » UMR: Dlaczego menedżerowie prawdziwych pieniędzy wymagają ewolucji fx tech, a nie rewolucji
Wysłany przez:
forex-generator

Zainteresowanie rozliczeniami OTC FX, a dokładniej, nie dostarczane do przodu (NDFS) rośnie, ponieważ menedżerowie aktywów instytucjonalnych starają się zmniejszyć ilość marginesu, które muszą poświęcić na fazę sześć z nieuzasadnionych zasad marży (UMR) później w tym roku (wrzesień).

jako zarządcy aktywów instytucjonalnych kontynuują swoje przygotowywanie przed ostatnią fazą, bardziej ewolucyjne, a nie rewolucyjne, wymagane jest podejście. FX jest przede wszystkim produktem ubocznym dla społeczności zarządzania aktywami real-pieniądze. W przeciwieństwie do rynków walut handlowych Alfa, zdecydowana większość menedżerów pieniędzy uważa za ryzyko wokół ekspozycji walutowych.

Jeśli chodzi o NDF handlu konkretnie, obecnie stanowi jedynie około 4% całkowitego obrotu FX, zgodnie z Bankiem danych rozliczeń międzynarodowych. Chociaż może wydawać się to marginalna aktywność dla wielu uczestników rynku, odsetek jest Tylko wzrastał, jak zegar kleszcza do UMR Faza sześciu. Stopniowe faza zasad, które, w ramach fazy 6, będzie miało zastosowanie do firm o średniej kruszywce (Aana) w wysokości 8 miliardów dolarów lub więcej, wymaga wymagania tych firm na początkowe marginesy dla pewnych nieuzasadnionych instrumentów pochodnych. Ten dolny próg z pewnością zachowywał się większy rozliczanie NDF dla prawdziwych menedżerów aktywów pieniężnych.

Wyzwanie polega na tym, że na zbyt długo brak płynności, a zatem przejrzystość cen, była kwestią dla menedżerów aktywów podczas korzystania z NDF, czyniąc je jednym z najdroższych transakcji FX. Jednocześnie bardzo niewiele firm jest w stanie lub mieć pragnienie zgrania i zastąpienia istniejących systemów handlowych FX, aby rozwiązać ten korytarz. Zamiast tego bardziej sensowne dla menedżerów aktywów, którzy wchodzą na zasady UMR, aby przyjąć najlepiej w klasie, istniejące rozwiązania dostawcy, które nie tylko elektroniczne ceny NDF, ale mogą pomóc Bezproblemowo wyczyść te transakcje. W ten sposób będą mieli wyraźną przewagę w możliwość korzystania z znacznie ściślejszego rozprzestrzeniania się z powodu lepszej płynności.

Elektronizacja wyceny strumieniowej zapewnia również natychmiastową korzyść, że jest w stanie określić najlepszą metodę egzekucji – od tego, ile będzie kosztować w handlu określoną kwotę w danym momencie w dniu, do którego dostawca płynności oferuje najlepsze Ceny w tym czasie, do którego tenor oferuje najtańsze rozprzestrzenia się. Te decyzje przede-handlowe pomagają ułatwić większą automatyzację, że z kolei zmniejszają ryzyko operacyjne, które mogą mieć znaczący wpływ na potencjał do osiągnięcia udowodnionej najlepszej egzekucji. Ponadto, ta wycena elektroniczna musi również być wspierana przez silny system handlowy, który może przetwarzać bardziej złożony handel NDF, a nie tylko proste transakcje punktowe. Obejmuje takie funkcje, jak inscenizacja przychodzących zamówień wstępnie handlowych i prostych poprzez przetwarzanie (STP) po handlu.

Z rynkiem FX oferuje obrót w wysokości 8,7 biliona USD dziennie, nawet trajektoria do zaledwie 10% tej suma byłaby znacznym wzrostem objętości NDF. Przyszły uczestnicy NDF Elektronification mogą odkryć, że późno jest za późno. Bardziej zwinny i wyrafinowane firmy, które już wbudowały elektronikę NDF w istniejące systemy mogą być tymi do prosperowania. Ponieważ NDFS kontynuuje przejście od zdecentralizowanej, dwustronnej mikrostruktury do jednego, charakteryzującego się scentralizowanym obrotem, ujawnieniem i rozliczeniami, zajmując się specyficznym punktem bólu elektronicznego NDFS będzie dużym krokiem w kierunku zgodności z UMR, gdy wchodzi w życie.

Post UMR: Dlaczego menedżerowie prawdziwych pieniędzy wymagają ewolucji fx tech, a nie rewolucja wydawała się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*