Prawie 80% przedsiębiorców FICC spodziewa się zwiększyć handel elektroniczny w 2022 r., Znajduje JP Morgan Survey

Główna » Technologia » Prawie 80% przedsiębiorców FICC spodziewa się zwiększyć handel elektroniczny w 2022 r., Znajduje JP Morgan Survey
Wysłany przez:
forex-generator

Oczekuje się, że

elektronicznych i algorytmicznych metod handlowych na rynkach FICC będą nadal wpływać w ciągu roku, który znalazł JP Morgan’s Rocznej ankiety E-Trading FICC.

Tuż poniżej 80% badanych przedsiębiorców oczekuje zwiększenia handlu elektronicznego w 2022 r., A następnie 63% oczekuje wzrostu handla algorytmicznego.

Korzystanie z platform API, multi-dealerów i pojedynczych dealerów może również wznieść się, z 69% przedsiębiorców FX już używa lub spodziewa się ich wykorzystania, a następnie ponad 50% kontraktów terminowych, towarów i stawek handlowcy.

handlowców oczekują, że aplikacje handlowe mobilne będą najbardziej wpływowe w 2022 r., Z jednej trzeciej badanych przewidywających, że kształtowałoby rynek najczęściej w ciągu roku, a następnie 25% wspierający Blockchain i 25% przewidujących tę sztuczną inteligencję i 25% przewidujących tę sztuczną inteligencję Uczenie maszyny będzie miało największy wpływ.

. Zapytał priorytety struktury najważniejszych na rynku na rok, ponad połowa badanych handlowców wspomniała integracja i konfiguracja systemów zarządzania egzekucji była ich priorytetem, a następnie dokładnie przez automatyzację przepływu pracy i dostępu do cen przesyłania strumieniowego i zdolność do agregowania.

“Ludzie chcą zrozumieć i kontrolować wyciek informacji o swojej działalności na rynku, a ostatecznie mają najlepsze protokoły wykonawcze, które są dostępne dla nich dla rodzaju płynności, którego szukają”, powiedział Andreas Koukorinis, szef kredytu Etrading w JP Morgan.

“Myślę, że bezpośrednia łączność daje ci to, coś, co w JP Morgan są dość koncentruje się. Jednym z tematów, które przychodzi na myśl, ponieważ ewoluuje, jest naprawdę pytanie wokół obwodu tego, co jest miejscem handlowym i czego nie jest. ”

Prawie połowa handlowców przewiduje inflację, aby mieć największy wpływ na rynki 2022, a dostępność płynności utrzymuje swoje najlepsze miejsce na szóstym roku biegnącym jako najlepsze codzienne wyzwanie handlowe.

Wybierając źródło płynności, 62% stwierdzenia spójności cen jest najważniejszymi kryteriami, z lat 50% badanych w 2021.

“, jeśli dostarczasz zdalnie i masz dostęp do rynków elektronicznie, musisz Bądź w stanie uzyskać dostęp do płynności, musisz wiedzieć, że dostawcy płynności są dla Ciebie, a spójność cen jest super ważna, “powiedział Scott Wacker, szef sprzedaży EFICC w JP Morgan.

JP Morgan badany 718 przedsiębiorcy instytucjonalny i profesjonalny Respondenci, od 260 ubiegłego roku.

Post Prawie 80% przedsiębiorców FICC spodziewać się zwiększenia handlu elektronicznego w 2022 r., Znajduje się najpierw na temat handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*