LSEG nabycia Torę za 325 milionów dolarów

Główna » Systemy obrotu » LSEG nabycia Torę za 325 milionów dolarów
Wysłany przez:
forex-generator

Grupa Giełdy Papierów Wartouzcznych Londynu (LSEG) zawarła ostateczną umowę nabycia dostawcę technologii handlowych, Tora, za 325 mln USD.

Oczekuje się, że zostanie zamknięta w drugiej połowie tego roku, z zastrzeżeniem zatwierdzeń regulacyjnych. Po zakończeniu transakcji Tora będzie częścią Danych Danych i Analytics LSE.

Tora oferuje zamówienie i system zarządzania realizacją (OEM) i system zarządzania portfelem (PMS) w całym akcje, stałe dochody, walutowe, pochodne i handel aktywami cyfrowymi.

LSEG powiedział, że dodanie aktywów cyfrowych do swoich możliwości handlowych pozwoliłoby jej “wzmocnić swoją obecność” w klasie aktywów, wśród rosnących zapotrzebowania na inwestorów instytucjonalnych do ekspozycji na Crypto i inne aktywa cyfrowe.

Rozszerzy również handel LSEG i biznes bankowy biznes, szczególnie dzięki bogatej obecności tory w Azji A Ameryka Północna i pozwoli członkom Exchange wykorzystać oprogramowanie wielu zasobów Tora w połączeniu z nowo rozszerzonym działem Data Data i Analytics po zdobyciu 27 mld USD nabycie rafinitiv w ubiegłym roku.

“Pozyskiwanie Tora umożliwi LSEG możliwości krytyczne” w handlu “na bok kupujący, płynnie łącząc się z naszym obszarem obszaru roboczego Desktop Generation,” – powiedział Dean Berry, szef rozwiązań handlowych i bankowych w LSEG.

“Łącząc międzynarodowy ślad Tora z globalnym zasięgiem LSEG prowadzi dalszy wzrost i czekamy na współpracę w celu kontynuowania tej ekspansji”.

Umowa dotyczy wiadomości, że ESMA będzie ponowne ocenianie tego, co klasyfikuje się jako MTF, potencjalnie przynosząc systemy zarządzania zamówieniami i wykonawczymi w zakresie jego definicji tego, co klasy ma miejsce, a zatem opłaty dodatkowe, a teraz nie ma już zastosowania do Tora .

.

“Zgromadzenie zapewniającego atrakcyjne rozwiązanie handlowe Tora z bogactwem LSEG Danych ma potencjał do stworzenia potężnego zestawu narzędzi dla naszych klientów, umożliwiając im skuteczniejsze handel” – powiedział Robert Dykes, dyrektor generalny w Tora.

Post LSEG nabycia Torę za 325 milionów dolarów pojawiło się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*