Prognozy handlowe Seria 2022: regulacja post-handlowa

Główna » Kup stronę » Prognozy handlowe Seria 2022: regulacja post-handlowa
Wysłany przez:
forex-generator

Jeśli 2021 był rokiem, w którym pochodzi po wejściu do handlu w branży, 2022 będzie rokiem bólu operacyjnego i bólu oraz wydatki, nie zapomnij o wydatkach! Zmierzmy się z tym, wiele firm nie jest jeszcze gotowi, ale do wprowadzenia reżimu dyscypliny rozliczeniowej w Europie i 2022 prawdopodobnie zaangażuje wiele w ostatniej chwili kupowania paniki ze strony mniejszych brokerów i firmach kupujących. Zespoły operacyjne są już rozciągnięte w radzeniu sobie z ciągłą zmiennością rynku, które są mało prawdopodobne, aby wkrótce ograniczyć w każdej chwili, biorąc pod uwagę rozwój wariantów Covid-19 i niepewności politycznej na licznych rynkach. Ręczne procesy i nieefektywności powodujące niepowodzenia zostaną rzucone do reflektorów z przodu i C-Suite Spotlight, które miejmy nadzieję, że większe inwestycje w systemy i procesy. Co więcej, ciągły dyskurs wokół ruchu, aby skrócić cykl rozliczeniowy w USA, jak papiery wartościowe I Komisja Giełdy (SEC) uwalnia raport powiązany i prawdopodobnie popiera zalecenia Grupy DTCC-LED, będą również ewoluować w globalnej dyskusji. W końcu Europa była wcześniej frontrunner we wdrażaniu osadnictwa T + 2 i kluczowe rynki azjatyckie również dokonały ruchu. Spodziewaj się 2022 r. Być rokiem wielu planowania po handlu, niektóre zakupy paniki technologicznej i roku zderzaka dla społeczności konsultanta!

– Virginie O’Shea, założyciel, FireBrand Research

Ponieważ instytucje finansowe patrzą na najlepsze podejście do wyniesienia fazy 6 przyszłym września, te, które biorą najbardziej pragmatyczne podejście do segregującego zabezpieczenia będzie w najlepsza pozycja. Dla tych tylko korzystających z zabezpieczenia gotówkowego, dodatkowe wymagania operacyjne wniesione do segregacji zabezpieczenia bezgotówkowego może wydawać się bardziej osiągalne, biorąc pod uwagę rozszerzenie. Jedna rzecz jest dla pewnych, instytucji finansowych nie może sobie pozwolić na marnowanie czasu.

Muszą wyraźnie zrozumieć każdy model i ocenić nie tylko ich zdolności operacyjne, ale ich zdolności systemów dobrze z wyprzedzeniem o fazie 6. Przejście od LIBOR przedstawia również znaczące wyzwania operacyjne dla wielu banków, wymiany sprzedawców, funduszy hedgingowych i aktywów Menedżerowie, którzy wszyscy próbowali zidentyfikować sposoby konwersji swoich zwolnionych instrumentów pochodnych LIBOR w każdej jurysdykcji. Dwustronne podejście do kompresji portfolio z pewnością pomaga uczestnikom rynku ograniczyć ryzyko przełączania LIBOR, optymalizować kapitał i zwiększyć efektywność operacyjną przed terminem grudniowym. Wreszcie, zdrowy leżący podstawowy rynek Repo będzie fundamentalny dla dobrze funkcjonującego rynku obligacji gotówkowej UE w 2022.

Problemem jest, aby nieefektywne przepływy pracy Repo od dawna były obciążeniem operacyjnym dla uczestników rynku. Ponieważ program wydawania zaczyna się zwiększyć w nadchodzących miesiącach, Jest najważniejszy, że niektóre długotrwałe procesy ręczne, które zawieszały nad reposami, są zautomatyzowane, aby rynek był szybki śledzony w XXI wieku. Nigdzie jest to ważniejsze niż w obszarze zabezpieczenia – obecnie bardzonio. Niektóre instytucje mają repo i bi-boczny rozliczany zespół za pomocą zupełnie różnych systemów i podmiotów prawnych. Instytucje finansowe powinny próbować przenieść się do jednego scentralizowanego zespołu i jednego systemu, aby przynieść więcej wydajności do Repos Trading.

– Philip Junod, dyrektor Senior, Trireduce i Tribalance Business Management w Osttra Rozliczanie reżimu Discipline Discipline Central Securities Depokititace rozporządzenie (CSDR), oczekuje się, że nastąpi w 2022 r Wpływ na europejskie rynek papierów wartościowych, aw szczególności długoterminowy rozwój przemysłu Exchange Traded Fund (ETF). Podczas gdy zasady obowiązkowego wpisu są przełożone, nadal będzie usprawnienie standardów i wysiłków w celu poprawy efektywności rozliczeniowej na rynkach europejskich. Widzimy możliwość przyniesie większą europejską aktywność ETF do rozliczeń, więc pozwalając inwestorom korzystać z wynikowych siłowności i skuteczności siłowych, a także zmniejszając ogólne koszty.

Obecnie rozliczenie i rozliczenie ETF w Europie jest najlepiej opisywane jako subptymalne, charakteryzujące się fragmentacją, co prowadzi do nieefektywności rozliczeniowej i wysoką liczbę niepowodzeń. W Europie szacuje się, że 70 procent transakcji ETF jest nieczysty. Oczekujemy, że przyniesie więcej aktywności ETF w centralnym rozliczeniu kontrahenta, prawdopodobnie promuje większą przejrzystość i pomóc w celu wspierania ciągłego wzrostu i rozwoju przemysłu ETF w 2022 r. I dalej.

– Cecile Nagel, CEO EurocCP Pomimo nękanych opóźnień i wątpliwości, CSDR będzie kluczowym koncentracją dla firm usług finansowych w 2022 roku Wielka Brytania ogłosiła, że ​​nie wdroży SDR, ale w transakcjach w zakresie są te, które są osiedlone w UE CSD, niezależnie od tego, gdzie są sprzedawane. Jest to aspekt, który może złapać pewne firmy, jeśli linia zapasów jest przedmiotem obrotu na miejscu w Wielkiej Brytanii i na przykład ustalona na instancji Euroclear.

CSDR musi być postrzegany jako znacząca zmiana operacyjna i infrastrukturalna, obsługiwana przez – ale nie prowadzona przez funkcję zgodności. Chociaż zgodność przyniesie koszt, niezbędny remont procesów operacyjnych przedniej i biodrowych powinno być postrzegane jako szansa na firmy w celu zmniejszenia ryzyka i wyeliminowania endemicznej nieefektywności w modelu operacyjnym po handlu. Chociaż istnieje niepewność regulacyjna W odniesieniu do zakresu i wdrażania niektórych elementów SDR – w lutym 2022 r. – I wprowadzenie kar rozliczeniowych szybko się przewróci. Jednak firmy, które działają teraz, aby zapewnić, że mają odpowiedni proces wstępnie dopasowywania i rozliczeniowych oraz realne rozwiązanie do konsumowania, śladów i zarządzania karami będą lepsze pozycjonowane dniem wdrożenia. Dane będą siłą napędową w dostarczaniu rozwiązań, pomagając firmom zarządzać obowiązkiem regulacyjnym, przy jednoczesnym wykorzystaniu ich do wykorzystania korzyści płynących z SDR, jeśli wkładają w teraz podłoże.

– Linda Gibson, Dyrektor, Szef Zmiany Regulacji w BNY Mellon’s Pershing

Post Predykcje handlowe Seria 2022: Post-handlowe rozporządzenie wydawało się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*