JP Morgan dołącza do Trumid Stałe Platforma dochodowa

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan dołącza do Trumid Stałe Platforma dochodowa
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan stał się najnowszą główną instytucją, aby dołączyć do elektronicznej platformy handlowej o stałym dochodach, Trumid i jego sieci klienta.

Korzystanie z przyznanego protokołu handlowego Trumid, JP Morgan będzie bezpośrednio zaoferować płynność do swojej instytucjonalnej bazy klientów.

Rozwój podąża za ostatnią główną rundą finansującą prowadzoną przez prywatny kapitał przerwy na punkcie inwestora w październiku, który widział Trumid podnieść dodatkowe 208 milionów dolarów.

Dostawca platformy handlowej o stałym obrocie dochodów roszczy o 72% rok do roku całkowity zgłoszony wzrost wolumenu w listopadzie, obok widzenia swoich użytkowników realizujących transakcje codziennie rosną o ponad połowę.

“Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Trumidem, ponieważ koncentruje się na technologii i innowacjach na rynkach, ponieważ dodatkowa opcja zapewniająca najlepiej w klasie realizacji dla naszych klientów” – powiedziała Austin Garrison, szef handlu kredytowego Ameryki Północnej w JP Morgan.

.

Trumid powiedział, że dodanie JP Morgan pomoże mu wprowadzać na innowację rynku kredytowego poprzez rozwój nowych rozwiązań strukturalnych na rynku.

“Jest to masywna wygrana dla wszystkich naszych Klientów” – powiedziała Ronnie Mateo, założyciel i współdefiniowanie Tumidów. “Chętnie łączył przywództwo myśli JP Morgan i udział w naszej wiedzy technologii, aby poprawić i rozszerzyć nasz produkt . ”

Nowości wynika z promocji założycielskiego członka Melement Mike’a Sobel do roli dyrektorów współszukowych w listopadzie, w ofercie wspierania strategii wzrostu i ekspansji.

Powołano również byłego szefa rynków CBOE, Bryan Harkins, aby podjąć rolę głównego urzędnika dochodowego we wrześniu, aby nadzorować swoją organizację sprzedaży.

Posterunek JP Morgan dołącza Trumid Fixed Platforma pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*