Przemysł na bawiące się weteran cohen cohen powrót nowej firmy Crypto Quant Trading

Główna » Kup stronę » Przemysł na bawiące się weteran cohen cohen powrót nowej firmy Crypto Quant Trading
Wysłany przez:
forex-generator

Industry Veteran Steven Cohen uzgodnił zasadniczo w celu zapewnienia wsparcia finansowego dla nowego inwestycji z aktywami cyfrowymi i właściwą firmą handlową Radkl.

uruchomionych przez partnerów Electronic Market Maker GTS, nowa firma początkowo koncentrowała się na ilościowym obrotu przez aktywa cyfrowe z planami rozszerzania się na decentralizowane finanse (defi) w przyszłości.

Obecny przewodniczący i dyrektor generalny Funduszu Hedge Point72 Cohen zapewni finansowe wsparcie dla przedsięwzięcia, ale nie będzie zaangażowany w dzień na dzień prowadzenia firmy, Radkl potwierdził w oświadczeniu.

“Podczas gdy rynek kryptokrenrency jest teraz klasą aktywów bilionów $ 2, nadal jesteśmy na wczesnych etapach adopcji instytucjonalnych – powiedział Cohen.

” jako więcej profesjonalnych inwestorów wchodzą do tej przestrzeni, istnieje potrzeba dla gracza instytucjonalnego jak Radkl to angażuje się w duże transakcje aktywa cyfrowe. To jest Naturalne rozszerzenie ostrości technologii GTS i jestem podekscytowany możliwością wspierania ich w tej inicjatywie “.

Nowy zespół firmy jest na miejscu, prowadzony przez Ryana Sheffel, partnera w GTS, a handel rozpocznie się w czwartym kwartale.

“Nie ma obecnie firmy z wykazaną wiedzę finansową i technologiczną Radkl w przestrzeni Crypto już dziś. Mamy możliwości i wizję bycia instrumentalnym graczem w ewolucji Cefi i Defi – powiedział Sheftel.

Uruchomienie zaznacza najnowsze wychwytujące w zaangażowaniu instytucjonalnego w przestrzeni handlowej kryptokuralistej i cyfrowej zgodnie z ostatnimi ważnymi rozwój infrastruktury rynkowej w klasie aktywów.

Wcześniej w tym miesiącu na rynku najpierw organ nadzoru szwajcarskiego rynku finansowego (Finma) przyznano sześć cyfrowych Exchange AG i powiązana spółka, handel SDX, aby działać jako centralne papiery wartościowe Depozyt i odpowiednio na giełdę.

Przemysł boczny poczty Weteran Cohen Backs New Crypto Quant Trading Firma pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*