SimCorp rozszerza platformę wymiarową z partnerstwem QONTIGO

Główna » Technologia » SimCorp rozszerza platformę wymiarową z partnerstwem QONTIGO
Wysłany przez:
forex-generator

Dostawca oprogramowania handlowego i inwestycyjnego SimCorp współpracował z Deutsche Börse QONTIGO, aby zaoferować klientom optymalizację portfela oraz zarządzania ryzykiem oraz usługi modelowania.

Usługi będą dostępne w systemie zarządzania inwestycjami z przodu z przodu do tyłu SimCorp, wymiarem SimCorp, pierwotnie uruchomionym w sierpniu ubiegłego roku na Microsoft Azure w ramach swojej trwającej strategii w chmurze.

W ramach partnerstwa, modele ryzyka aksjatywnej QONTIGO Axioma, Axioma Portfolio Optimizer i Ryzyko Axioma, Rozwiązanie z natężeniem chmurami QONTIGO, można teraz uzyskać bezpośrednio w platformie SimCorp i poprzez znormalizowane API.

“Podeszło podejście jest oferowanie opcjonalności nad mistrzami jednego dostawcy w danej przestrzeni. Zrobiliśmy to z tego prostego powodu, że zapewnia elastyczność klientów potrzebujących prowadzenia krawędzi konkurencyjnej i długoterminowego zrównoważonego wzrostu Simcorp jako kręgosłupa ” powiedział Anders Kirkeby, szef otwartej innowacji, Simcorp.

“Skutecznie obciąża żmudne badania, zgodność i konserwację wielu umów dostawców. Wierzymy, że dostawcy, którzy mogą podjąć taką odpowiedzialność operacyjną, a dostarczyć jeden punkt dotykowy dla wszystkich potrzeb klienta, ostatecznie stworzy największy sukces dla swoich klientów i dostarczenia silny ekosystem. ”

Deutsche Börse założył QONTIGO we wrześniu wrześniu ubiegłego roku, koncentruje się na inteligencji finansowej w zarządzaniu inwestycjami, po zamknięciu jej nabycia Axioma Analytics Firm Axioma.

“Ta partnerstwo jest naturalnym dopasowaniem do QONTIGO, ponieważ dzielimy się filozofią otwartego ekosystemu innowacja. Zapewnienie klienta końcowego z elastycznością i wyborem jest krytyczne dla obu podmiotów “- powiedział Brian Rosenberg, główny oficer dochodów w QONTIGO.

Nowości podążają za JP Morgan zintegrowanie jego danych aresztowych na platformie wymiaru SimCorp W maju wcześniej w tym roku. Zgodnie z warunkami umowy bank inwestycyjny podzieli się jego dane po handlu z wzajemnymi użytkownikami za pośrednictwem platformy SimCorp.

Post SimCorp rozszerza platformę wymiarową z partnerstwem QONTIGO wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*