RBC, aby zapłacić 800 000 USD za nieuczciwe opłaty za wiązanie komunalne

Główna » Rozporządzenie » RBC, aby zapłacić 800 000 USD za nieuczciwe opłaty za wiązanie komunalne
Wysłany przez:
forex-generator

RBC zgodził się zapłacić 800 000 USD, aby rozwiązać opłaty związane z zamówieniem SEC, które stwierdzono, że nie udało się dawać pierwszeństwa inwestorom instytucjonalnym i detalicznym handlu w obligacjach komunalnych.

Zgodnie z zamówieniem Regulatora USA, RBC niewłaściwie przydzielone obligacje przeznaczone dla inwestorów instytucjonalnych do “płetwy” – Strony, które kupują, a następnie ponownie sprzedają obligacje dla innych dealerów brokera dla zysku – w okresie czterech lat.

to również stwierdził, że RBC nieprawidłowo pozyskane wiązania dla własnego zapasów poprzez umieszczenie zamówień ze wspomnianymi stronami flipper, pozwalając jej uniknąć niższego priorytetu niż ten, który zostałby przypisany, gdyby poszedł bezpośrednio do ubezpieczycieli.

bez dopuszczenia ustaleń, RBC Zgoda na zamówienie, które uznały, że naruszyło ujawnienie zamówienia, uczciwych transakcji i przepisy nadzorcze gminy Papierów Wartościowych Rudeńskiej Rady (MSRB) i powiązanej wymiany Zaproponowanie ustawy.

W ramach zamówienia RBC zapłaci karę 150 000 USD, dezorientację w wysokości 552,440 USD oraz odsetki uprzedzenia w wysokości 160,886 USD.

“Będziemy nadal realizować tych, którzy podważają priorytetowe zasady i tłum uzasadnione klientów detalicznych lub instytucjonalnych od uzyskiwania dostępu do nowo wydanych obligacji komunalnych” – powiedział Leeann G. Gaunt, szef podziału jednostki nadużywania finansów egzekucyjnych.

Regulator potwierdził również, że osiadł oskarżony przed dawnym szefem sprzedaży komunalnej, handlu i syndykacji RBC, Kenneth G. Friedrich, a szefem jego Miejski Syndicate Desk, Jaime L. Durando.

Porządek podąża za kilka głównych kar zaokrętek Komisja Europejska w zakresie manipulowania rynków obligacji w Europie, z regulatorem wyładowującym 399 mln EUR w grzywien do dwóch oddzielnych kartelów handlu obligacjami w ciągu miesiąca od siebie.

Post RBC Aby zapłacić 800 000 USD za wiązanie komunalne niesprawiedliwe opłaty za “Flipper”, pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*