TradeTech FX 2021: Szef Schroders\’ego FX Handel wahaj się na basenach płynności peer-to-peer

Główna » Kup stronę » TradeTech FX 2021: Szef Schroders\’ego FX Handel wahaj się na basenach płynności peer-to-peer
Wysłany przez:
forex-generator

Szefowi Schroders FX Trading, Gordon Noonan, powiedział, że rozważył jedynie format peer-to-peer, jeśli mógłby zagwarantować, że był tylko uczestnikami kupujących w basenie płynności.

Mówiąc na imprezie TradeTech FX, Noonan powiedział, że jego dyskusje z dostawcami peer-to-peer został skupiony wokół potwierdzający, kto byłby uzyskujący dostęp do płynności, gdyby użył tej metody wykonania.

“Mieliśmy wiele dyskusji na temat sposobu zarządzania rzeczami i jak będą działać, kto będzie dozwolony w basenie, niezależnie od tego, czy w basenie będą drapieżniki w basenie. Moje z tych Platformy peer-to-peer nie otrzymają masy krytycznej z boku kupującego i aby przetrwać, będą musieli rozpowszechniać szersze, aby uwzględnić ludzi, których nie uważałbym za naturalny przepływ kompetencji peer-to-peer, “Powiedział.

, aby mógł zaangażować się w peer-to-peer Noonan Powiedział, że musiałby zagwarantować, że była to bok lub “łagodna do łagodnego” basenu, którą brała udział. Jednak dodał, że jeśli ten aspekt był zadowolony i wydawało się, że jest optymalną formą egzekucji, którą rozważał.

“Musisz wykonać należytą staranność, a następnie do góry nogami przewyższa minusy. Naprawdę nie widzę do niej żadnego w dół tak długo, jak ich łączność działa dobrze – dodał.

zapotrzebowania na płynność rówieśnicy nadal wzrasta w ostatnich latach, szczególnie w portfelach pasywnych, ze względu na jego zdolność do zminimalizowania wpływu na rynek. Pozwala firmie kupiowe, aby bezpośrednio zapewnić płynność.

Marek Robertson, szef dystrybucji w dostawcy płynności peer-to-peer, oblężeniu X, który również mówił na panelu, potwierdził, że firma miała metody identyfikacji, które wykorzystały do ​​monitorowania niektórych basenów płynnościowych.

“Poprosimy o identyfikator klienta Jest ujawniony tylko Siege FX, w ten sposób, w jaki wiemy, kto jest uczestnikiem i widzimy, gdy uczestnik jest w wielu kanałach, wraz z rynkami i nadzorem utrzymuje zdrowie basenu. Dzięki tej miary tożsamości możemy zapewnić segregację, takie jak utrzymanie puli buy-bejskiej, “powiedział Robertson.

Post TradeTech FX 2021: Szef Schroders’ego FX Handel Hesitant na Peer-To-Peer Baseny płynności pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*