RBC Capital Markets wprowadza drugi algorytm na platformie handlowej elektronicznej opartej na sztucznej inteligencji

Główna » Sprzedaj stronę » RBC Capital Markets wprowadza drugi algorytm na platformie handlowej elektronicznej opartej na sztucznej inteligencji
Wysłany przez:
forex-generator

RBC Capital Markets wprowadziło drugi algorytm na Aiden, jego zastrzeżonej platformie handlowej opartej na sztucznej inteligencji, zaprojektowanej, aby pomóc w mierzalnej poprawie wyników handlowych. Nowe Algo, Aiden Enrival, opiera się na sukcesie pierwszego rozwiązania platformy, algorytmu średniej ceny (VWAP) ważonej wielkości (VWAP) mającego na celu obniżenie ceny i zaoferowanie rozszerzonego zestawu działań w celu poprawy wyników handlowych klientów.

Elektroniczna platforma handlowa, po raz pierwszy uruchomiona w październiku 2020 r., Wykorzystuje procesy uczenia się głębokiego wzmocnienia, aby dostosować się do zmieniających się środowisk rynkowych i poprawy wyników handlowych w oparciu o dane rynku na żywo. Został opracowany przez pięć lat przez handlowców i naukowców z AI w RBC i Borealis AI, centrum badań i rozwoju utworzone przez RBC, które otworzyło swoje laboratorium w Toronto w czerwcu 2017 r.

jego najnowszy algorytm wykorzystuje ponad 300 danych wejściowych danych, kombinacje działań, i optymalizacja po wydaniu Aby rozwiązać wyzwanie cenowe i zmniejszyć poślizg, wykorzystanie głębokiego uczenia się wzmocnienia, aby zdobyć doświadczenie w czasie rzeczywistym i uczyć się, jak lepiej handlować ponad setki tysięcy decyzji – według Jas Sandhu, globalnego szefa działań elektronicznych w RBC Capital Capital w RBC Capital Rynki. Działa w celu zbadania nowych relacji handlowych w dominujących warunkach rynkowych i poręczy poprzez ciągłą ocenę informacji rynkowych w celu dynamicznego kontrolowania wielu aspektów każdego działania w całym cyklu życia zamówienia.

“Od momentu uruchomienia platformy Aiden… ściśle współpracowaliśmy z klientami, aby opracować bardziej holistyczne narzędzie do podstawowych punktów odniesienia i rozwiązać większą prostotę – powiedział Bobby Grubert, szef rozwiązań cyfrowych i spostrzeżeń klientów na RBC Capital Markets. Of Aiden Orvival sygnalizuje ważny kamień milowy w ekspansji naszej innowacyjnej platformy handlowej Aiden. Razem z Aiden VWAP, to To dopiero początek pełnej okazji dla klientów do lepszego wykonywania narzędzi handlowych. ”

Platforma handlowa Aiden jest częścią szerszej długoterminowej strategii od RBC do dźwigni i rozwoju potencjału AI dla swoich klientów. “[Platforma Aiden] była wielkim kamieniem milowym naukowym, który wykazał, w jaki sposób zupełnie nowa technologia AI może odnieść sukces w niezwykle złożonych środowiskach”, zauważył dr Foteini Agrafioti, dyrektor nauki w RBC i szef Borealis AI.

“RBC RBC nowoził RBC Przyszłość usług finansowych, koncentrując się na przewidywaniu potrzeb klientów i rozwiązywaniu ich w innowacyjny sposób ”, dodał Grubert, który potwierdził” znaczące inwestycje ”z RBC w nowe technologie, w tym AI.

” Wykonujemy ogromne postępy, aby wnieść Więcej wglądu i wartości dla klientów i społeczności, aby pomóc w zasilaniu ich ambicji. ”

Post RBC Capital Markets wprowadza drugi algorytm Na platformie handlowej elektronicznej opartej na AI pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*