CBOE, aby uruchomić handel opcjami indeksu mini S&P 500 w globalnych godzinach handlu

Główna » Systemy obrotu » CBOE, aby uruchomić handel opcjami indeksu mini S&P 500 w globalnych godzinach handlu
Wysłany przez:
forex-generator

Począwszy od 11 grudnia, CBOE Global Markets uruchomi handel opcjami indeksu Mini S&P 500 (XSP) w globalnych godzinach handlu (GTH), dzięki czemu produkt jest dostępny prawie 24 godziny każdego dnia roboczego na wymianie opcji CBOE.

Nadchodzące premiera doda do istniejącej oferty CBOE jego opcji indeksu S&P 500 (SPX) oraz opcji i kontraktów kontraktów CBOE (VIX) podczas sesji GTH.

Ruch pozwoli uczestnikom rynku na całym świecie handlować wszystkimi czterema produktami przez całą dobę, zapewniając większy wybór produktu do bardziej wydajnego zarządzania ryzykiem, a także możliwość natychmiastowego reagowania na globalne zdarzenia makroekonomiczne i dostosować pozycje o każdej porze dnia.

Oferta opcji XSP podczas GTH pojawia się w ramach planów CBOE, aby zaoferować poszerzony dostęp klientów do pakietu produktów XSP. W zeszłym miesiącu CBOE zaczął wymieniać opcje XSP z wtorek i czwartkiem tygodniowo wygasając Umowy na wygaśnięcie w dniu roboczym tygodnia.

“Ponieważ popyt na zastrzeżone produkty CBOE nadal rośnie na całym świecie zarówno od klientów instytucjonalnych, jak i detalicznych, możliwość handlu opcjami XSP podczas GTH pomaga inwestorom wykorzystać mniejszą wielkości umowę w celu wykonywania strategii handlowych z jeszcze większą precyzją i elastycznością Prawie 24 godziny na dzień, pięć dni w tygodniu ”, powiedziała Arianne Adams, starszy wiceprezes ds. Instrumentów pochodnych i globalnych usług klientów na rynkach globalnych CBOE. Wiadomości są zgodne z skokiem przychodów o 20% przez CBOE Globalne rynki w trzecim kwartale. Giełda dostarczana zysków z rekordów napędzanych franczyzą instrumentów pochodnych, rozwiązań danych i rynków pieniężnych/punktowych.

Post CBOE do uruchomienia handlu w opcjach indeksu mini S&P 500 w globalnych godzinach handlowych pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*