RBC zwiększa globalny handel sprzedaży kredytowej i kapitałowej z trzema nowymi pracownikami

Główna » Sprzedaj stronę » RBC zwiększa globalny handel sprzedaży kredytowej i kapitałowej z trzema nowymi pracownikami
Wysłany przez:
forex-generator

RBC zwiększyło swoją globalną ofertę handlową kredytową i kapitałową z trzema starszymi pracownikami, w tym nowym europejskim szefem handlu sprzedażą kapitału północnoamerykańskiego.

Nicole Baker został powołany do kierowania zespołem handlowym RBC w północnoamerykańskim handlu kapitałowym w Europie, odpowiedzialnym za współpracę z brytyjskimi i europejskimi zespołami sprzedaży i handlowymi w celu rozszerzenia i rozwoju platformy banku.

Dołącza do niezależnego banku inwestycyjnego Raymond James, gdzie pełniła podobną rolę w handlu w Ameryce Północnoamerykańskiej do klientów Wielkiej Brytanii, Australii i Europy kontynentalnej. Przed dołączeniem do Raymond James w 2014 roku Baker pełnił kilka ról na CIBC World Markets i Haywood Securities.

“Cieszę się, że witam Nicole w RBC”, powiedział Luke Machaill, szef europejskich zespołów handlowych sprzedaży kapitałowej w RBC. “Fachowa, którą wnosi do firmy, pomoże nam wykorzystać nasze zaangażowanie w rozwój. i rozszerzyć naszą globalną franczyzę akcji w Wielkiej Brytanii i Europie. ”

mianowane także europejską franczyzą kredytową RBC to Alex Marinelli, który dołącza jako dyrektor i handlowiec EUR Corporates oraz Bradley Hill, który został mianowany dyrektorem i handlowcem hybrydowym korporacyjnym.

Marinelli dołącza z Barclays, wcześniej również służył w JP Morgan, gdzie handlował kredytami korporacyjnymi i finansowymi. Hill dołącza po wcześniejszym służbie w Bank of America Merrill Lynch przez 12 lat w zespole handlu przepływem kredytowym.

“razem Alex i Bradley przynoszą ze sobą bogactwo demonstrowanej wiedzy i doświadczenia, które uzupełnią naszą istniejącą ofertę i poprawi naszą pozycję jako najwyższej jakości europejską franczyzę kredytową”, powiedział RBC w oświadczeniu.

Post RBC Boosts Globalny handel kredytową i kapitałową z trzema nowymi pracownikami pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*