UE Foundation for Crypto-Asset Regulation

Główna » Rozporządzenie » UE Foundation for Crypto-Asset Regulation
Wysłany przez:
forex-generator

Unia Europejska zatwierdziła tekst prawny dla swoich przełomowych rynków w regulacjach aktywów kryptowalutowych (Micu), co stanowi znaczący krok w podróży w kierunku w pełni upoważnionego i regulowanego rynku kryptowalut w Europie.

Komitet ds. Parlamentu Europejskiego ds. Ekonomicznych i Monetarnych zagłosuje teraz za uchwaleniem ostatecznego tekstu 10 października, zanim ustalono datę wdrożenia rozporządzenia.

UE stwierdziła, że ​​brak ogólnych ram regulacyjnych dla kryptowaluty “może prowadzić do braku zaufania użytkowników do tych aktywów”, ograniczając rozwój rynku i może potencjalnie doprowadzić do “brakujących możliwości pod względem innowacyjnego usługi cyfrowe, alternatywne instrumenty płatnicze lub nowe źródła finansowania dla firm związkowych ”. W rezultacie UE stwierdziła, że ​​konieczne było ustanowienie konkretnych zasad dla kryptowalut, w celu wsparcia Innowacja i uczciwa konkurencja, zapewniając jednocześnie ochronę uczestników i szerszą integralność rynku wokół nowego typu aktywów.

“Wymagania kapitałowe należy wprowadzić dla dostawców, przy czym kwota zależna od wielkości i charakteru świadczonej usługi”.

Proponowane zasady określają przepisy dotyczące nadzoru, ochrony konsumentów i zabezpieczeń środowiskowych dla kryptowaluty, określając zasady dla osób wydających, zabezpieczenie i handel nowym rodzajem aktywów. Wymagania dotyczące kapitałowego należy wprowadzić dla dostawców, z kwotą zależną od kwoty zależnej od kwoty zależnej od kwoty zależnej od kwoty zależnej od kwoty Rozmiar i charakter świadczonej usługi.

“Ważne jest, aby upewnić się, że przepisy dotyczące usług finansowych związków jest odpowiednie dla epoki cyfrowej i przyczynia się do przyszłej gospodarki, która działa dla ludzi, w tym poprzez korzystanie z korzystania z Innowacyjne technologie ”, powiedziała UE w regulacji. “Związek ma stwierdził i potwierdził zainteresowanie polityki w opracowywaniu i promowaniu technologii transformacyjnych w sektorze finansowym, w tym technologii rozproszonej księgi (DLT). ”

MICA określa również wytyczne dotyczące dostawców usług kryptowalutowych, obejmujących usługi administracyjne i administracyjne. Zasady ustanawiają ramy najlepszych praktyk, szczegółowo opisując zasady dotyczące opłat, komunikacji i bezpieczeństwa.

Mówiąc w czerwcu po tym, jak powstał tymczasowy tekst, Stefan Berger, główny poseł do Projektu, nazwał rozporządzenie jako sukces europejski. “Jesteśmy pierwszym kontynentem, który ma regulację kryptowalut. Poziomowe poley dla usługodawców i zapewniają wysokie standardy ochrony kostiumów. ”

Pełny tekst jest Dostępne do przeczytania tutaj.

Post UE Lay Foundation for Crypto-Asset Regulation, ponieważ przełomowy rachunek za zatwierdzony pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*