Robeco w celu uzyskania dostępu do analizy klastrów przed handlem Goldman Sachs za pośrednictwem EMS Flextrade EMS

Główna » Kup stronę » Robeco w celu uzyskania dostępu do analizy klastrów przed handlem Goldman Sachs za pośrednictwem EMS Flextrade EMS
Wysłany przez:
forex-generator

Holenderski menedżer aktywów Robeco przeszedł na żywo za pomocą systemu zarządzania wykonaniem FlexTrade w celu uzyskania dostępu do analizy przed handlem Goldman Sachs.

uwzględniony w integracji jest zestaw danych klastrów kapitałowych Goldmana, który klasyfikuje każdy zapas zgodnie z jego indywidualnymi charakterystykami mikrostruktury i podsumowuje zachowanie śróddzienne.

Ruch ma umożliwić handlowcom osadzenie analityki w swoich blotterach zamówień, aby pomóc w dostosowaniu strategii handlowych w celu optymalizacji najlepszych zobowiązań wykonawczych. Handlowcy mogą również ustawić parametry za pomocą analityki do automatyzacji przepływów pracy.

“Ciągle staramy się usprawnić i rozszerzyć przepływy pracy naszego zespołu handlowego o najwyższą jakość danych i analizy w celu poprawy ogólnej wydajności handlowej dla naszych klientów”, powiedział Bastiaan Berendsen, starszy handlowiec kapitałowy w Robeco.

” Klastry danych kapitałowych wewnątrz FlexTrader EMS zapewnia praktyczny inteligencję, które nasi handlowcy muszą to osiągnąć i pozwala nam zautomatyzować nasze przepływy pracy w celu zwiększenia wydajności i skupienia się na zamówieniach o wysokim dotyku. ”

Robeco jest drugą dużą firmą kupującą, która wdrożyła EMS FlexTrader w ciągu ostatnich sześciu miesięcy po tym, jak T. Rowe Cena również wdrożyła ją w grudniu, aby wesprzeć swoją instytucjonalną działalność o stałym dochodzie.

“Wbudowanie IP GS bezpośrednio w przepływ pracy Tradersów jest znaczącym krokiem w poprawie wydajności i dalszym informowaniu ich procesu. Ciągłe ewolucję globalnych rynków kapitałowych pozostaje na bieżąco z charakterystyką zachowań handlowych”, powiedział Romanos Piperakis, globalny szef globalnego szefa Elektroniczne badania realizacji handlu w Goldman Sachs.

“Nasze ramy klastrowania, wraz z modelowaniem uderzenia nowej generacji, wprowadzają rygorystyczne techniki modelowania do podejmowania decyzji przez Traders. W szczególności integracja Dzięki FlexTrade pozwala bezpośrednie, możliwe do zaimplementowania tłumaczenie tych technik na możliwe do przyjęcia wyniki. ”

Post Robeco w celu uzyskania dostępu do analizy klastrów przed handlem Goldman Sachs za pośrednictwem FlexTrade EMS pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*