Kupowanie po stronie przyjęcia narzędzi agregacji w miarę trwania konsolidacji

Główna » Technologia » Kupowanie po stronie przyjęcia narzędzi agregacji w miarę trwania konsolidacji
Wysłany przez:
forex-generator

Zapotrzebowanie na narzędzia do agregacji przepływu pracy rozwija się w całej po stronie, ponieważ konsolidacja nadal chwyta branżę.

, rozmawiając z handlem, szefem handlu elektronicznego i programowego dla EMEA w Banku Inwestycyjnym, Ben Springett, powiedział, że agregacja zamówień stała się centralna dla wielu firm kupujących, aby zapobiec ich negatywnym wpływowi poprzez handel tymi samymi nazwami na nowo na nowo na różnych nazwach na nowo na temat nowożeń nabyte i rozdrobnione podziały biznesowe.

“Widzieliśmy większe komplikacje przepływu pracy, które pojawia się w tym poziomie M&A po stronie kupna. Masz organizacje, które przełknęły inne organizacje i handlują inną infrastrukturą lub Handlują na więcej funduszy ” – powiedział.

” Wyzwania stają się większe i proste rzeczy, takie jak agregacja przepływu zamówienia na pięciu zamówieniach o tej samej nazwie z różnych części firmy w różnych czasach coraz bardziej popularny. Nie chcesz wymieniać pięciu zamówień i konkurować ze sobą. Agregowałbyś tych w jednym kawałku i handlujesz go bardziej rozsądnym, aby zarządzać wpływem ceny na cały kawałek. ”

konsolidacja nadal wzrosła w ostatnich latach, ponieważ ekonomie skali stały się coraz ważniejsze dla przetrwania na dzisiejszych rynkach finansowych. Najnowszy był 615 milionów funtów przejęcia BMO Gam przez Columbia Threadneedle w marcu tego roku. Amundi niedawno zakończyło nabycie Lyxor Asset Management. W szczególności

Jefferies skoncentrowało swoje wysiłki na opracowaniu algorytmów w celu rozwiązania problemów związanych z konsolidacją. Bank potwierdził, że agregacja przepływu pracy na Bliskim Wschodzie, a gdy handel identyfikatorem jest również coraz bardziej potrzebny przez stronę.

“Kluczowa była zdolność do agregowania w skuteczny sposób. Podczas handlu Arabii Saudyjskiej każde zamówienie musi mieć własny identyfikator inwestora, aby handel na rynku mógł być powiązany z indywidualnym kontem ”, dodał Springett. “Nadal możemy zaoferować pewien stopień agregacji lub lekkiej obsługi agregacji w tej przestrzeni. To właśnie widzieliśmy po stronie kupna, jest większym zapotrzebowaniem na rozwiązania typu przepływu pracy”.

Jefferies odnotowało również przyspieszenie w zakresie wykorzystania technologii kół algo, która obecnie stanowi 40% jego elektronicznego przepływu handlu.

Merit Technology Broker Wheel Eanse . Następnie przydziela i systematycznie prowadzi zamówienia dziecięce do brokerów w oparciu o ich wyniki w tej kategorii trudności. W ostatnich latach zyskały popularność w świetle najlepszych wymogów regulacyjnych w ramach MIFID II.

“Możliwość dokładnego oceny kontrahentów w tym zakresie proces, do Wybierz odpowiednie strategie handlowe i optymalizacja całej szerszej realizacji podkładki po stronie kupna było oparte na trendach związanych z inwestycjami technologii danych-wyjaśnił Springett. “Spowodowało to, że na brokerów postawiono to wyższy i wyższy bar, aby ewoluowali i zainwestowały z tym i odnieść sukces lub nie widzieć ogólnej degradacji biznesu/możliwości”.

Po stronie kupna wprawy narzędzia agregacji w miarę trwania konsolidacji pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*